Civic FC5 Fc5 de LPG filtresi

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
@Ufuk Hondaşk hocam konu dışı ama size bi sorum olacaktı. Lpg yakıt markası olarak hangisini önerirsiniz? Ben normalde aygaz alıyordum filtre de yaplandırma yapıyormuş duyduğuma göre. Artık shellden alıyorum. Pogazda almayı düşünüyorum performans menzil olsrak hangisini önerirsiniz?
Hocam ben 10 yıldır opet benzin / opet aygaz / yada direk aygaz benzinliklerinden alıyorum...Şuana kadar hiçbir sorun yaşamadım...

LPG sisteminde önemli olan farklı farklı marka gazlar kullanmamanız yani, aygaz koyayım,sonra shell gaz koyayım,sonra po gaz koyayım şeklinde alım yapmamalıyız,,,çünkü LPG enjektör neye alışırsa onda sabit kalmak en iyisidir....demem o ki Benzin de yada LPG de sadece bir marka kullanın ve SÜREKLİ SABİT olarak seçtiğiniz markadan alın....Karar sizin...İyi günler..

Son düzenleme:
Aracınız
Civic FC5 2020
Ben en ucuz neresi ise oradan alıyorum aralarında hiçbir fark görmüyorum 10 yıldırda böyle devam ederim enjektörlerden yada başka bir şeyden sorun yaşamadım her iki aracımda da dikkat ettiğim husus LPG filtresi ve bujilerdir

SM-A715F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri