FC5 Elegance 1.6 da bagaj üstünde açma butonu yok

anemon

0
Ben bunun gibi durumları yine farklı bir konuda dile getirmiştim ama söyleyince yanlış anlaşılabiliyorsun.

Araç markaları artık bagaj kilidi butonunu konuşmuyor. Bazı marka araçların (marka vermeye gerek yok) full modelinde alttan sensörle bagaj otomatik açılıyor. Bizim Hondanın full modelinde bagaj düğmesi değer görüyor.
Hatta bir arkadaş sanayide bagaj düğmesi yaptıracağım diye niyeti bozmuştu. Zor vazgeçirdim.

Honda CRV de düğme ile kendinden açılabilen ve kapanabilen amortisörlü motorlu bagaj kapağı var. Harika bir his veriyor. Tabi fiyat faktörü malum.

Benim burada merak ettiğim acaba Türkiye ye henüz gelmeyen ACCORD da durum nedir?

Sözün özü bence olay tamamen DUYGUSAL.

Gülü seven dikenine katlanır. Bunlar minik dikenler. Hondacılar olarak bunlara artık çok takılmıyoruz.
Ama olanıda görmezden gelmeyip, konuşmakta lazım.

VIA_S10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Civic FC5 2018
Arkadaşlar bu konuya el atalım 2011 corolla eleganttan 2018 civic eco elegance a geçtim bu bagaj tuşu olmaması olayı biraz can sıkıcı çıkma parça bulsak içerde tesisatı varmıdır bunun yoksa içeriyedemi müdahale etmek gerekiyor

akif

0
Aracınız
Bagaj üzerindeki açma tuşu exe'de var elegance'da yok aslında yapımı basit olsa açma tuşu alıp montaj yapılabilir ama önce söküp alt yapı var mı varsa hangi aşamaya kadar var nasıl olur bakmak lazım.

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2017
Bagaj üzerindeki açma tuşu exe'de var elegance'da yok aslında yapımı basit olsa açma tuşu alıp montaj yapılabilir ama önce söküp alt yapı var mı varsa hangi aşamaya kadar var nasıl olur bakmak lazım.

Elegance kilit mekanizması sokulecek

Executive kılıt mekanizması sokulecek sonra executive kılıt mekanizması elegance takılacak bu kadar alt yapısı fılan lık bişi yok

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

akif

0
Aracınız
Elegance kilit mekanizması sokulecek

Executive kılıt mekanizması sokulecek sonra executive kılıt mekanizması elegance takılacak bu kadar alt yapısı fılan lık bişi yok

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
O zaman çıkma exe kilit mekanizması alsak iş tamam diyor sunuz hocam.
Ben aracıma montajını yaptım. Gayet güzel oldu. Elektrik işinden az cok anlayan birisi kolayca yapar. Arka bağajda tesisatı yok öne kablo çekmek gerekiyor.

SM-G975F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Keşke aşama aşama fotoğraf çekseydiniz hocam uygulamak isteyen kişilere çok yardımı dokunurdu gözüm kesse bende yapmak isterim açıkçası.

Aracınız
Civic FC5 2018
Ben aracıma montajını yaptım. Gayet güzel oldu. Elektrik işinden az cok anlayan birisi kolayca yapar. Arka bağajda tesisatı yok öne kablo çekmek gerekiyor.

SM-G975F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Hocam arkaya ekleyeceğimiz exeden çıkma düğmeyi direkt bagaj kilidi mekanizmasına bağlasak nasıl olur öne götürmesek kabloyu

Geri