FC5 Elegance Otomatik için Lpg Taktırmak !

Merhabalar,
Bu güne kadar çok arabaya bindim ancak İlk defa Honda aldım hemde Sıfır ve Görünüş yol tutuş iç dizayn falan derken şuan çok memnunum. Göcük olayınıda umarım yaşamam ! Sizlerden ricam Hangi marka Lpg yi tercih edersem sorunsuz kullanırım birde Ankarada Lpg taktırabileceğim yer önerebilirmisiniz ?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Kendi bayiisinde taktırabiliyorsunuz sanırım ama emin değilim. Onun dışında ankara şaşmazda tanıdığım var, sabah mesaj yoluyla yardımcı olayım size. Güvenilir, çok uzun zamandır araçlarıma lpg taktırırım

kayhanbozkus

0
Yönetici
[MENTION=12837]BurakT6[/MENTION] bu arabada sorunsuz kullanilan marka brc fakat illaki diger sistemleri kullanan arkadaslarda yorum yapacaklardir. Brc dusunursen isciliginden kesinlikle memnun kalacagin Mocan'i oneririm. İvedikte.

HUAWEI MT7-L09 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Eski aracim fb7 benzinliydi. Aldigmda 2.5 yasinda ve servis bakimliydi yani garanti devam ediyordu servisleri aradim lpg taktirmak icin garanti bozulur ve 2 gun kalmasi lazim demislerdi.sonra prinsle brc arasinda kaldim honda fabrikasyon brc tercih ettigine gore macera aramaya gerek yok dedim. Pipo sistemiyle lpg attiklari icin de mantikli gelmisti. Bir diger dusundugum marka prins o zaman icin hem 700 lira pahali hem de montaj esnasinda motoru delmeleri falan icime sinmemisti.khein marka enjektorlerinin iyi oldugunu soyluyolar prins in ama ben tercihimi brc den yana kullandim.Neyse istanbuldaki 2a muhendislik ana bayileri aradim sordum sorusturdum ve taktrdim . 14 bin km de hic sorunsuz bir sekilde bindim. Arastirin ankarayi saglam bi brc bayiine gidip taktirin derim ben

Herkese merhaba , Ankarada Lpg montajını Mavidenizlerde yaptırdım. Şuan için bir problem yok işçiliklerinide beğendim aynı gün içinde teslim ettiler. Saygılar

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Geri