Fc5 elegans benzin 1 depo

Herkes mantıklı yazmış kendince dizel güzel fakat bakımı ve yıpranma oranı benzinlinin iki katı ayrıca lpgli bir hondayı bende tercih ederim yakıt nerdeyse dizel 1.6 ile aynı. Ben FC5 alırken konforu kaliteyi ve honda !!! Hayat onda diye aldım. Şuan benzinli sonra LPG atıcam herhalde ekonomiklik konusunda epey farkedicektir

Vodafone Smart ultra 6 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

okan46

0
Aracınız
Alper bey parça fiyatları konusunda pek bilgim yok.ama dizel araçların parçalarının daha pahalı olduğunu duydum sadece .millet atmosferik motoru yerin dibine sokuyor.bence biraz abartiyorlar.sorun istemiyorsan sanayiye ve servise uğramak istemiyorsan bence en ideali atmosferik.turboyu kuralına göre binmezsen çok sorun çıkarıyor.tabiki hepsi tercih meselesi ..insanlar hep kendi penceresinden bakmayı tercih ediyor.Biz millet olarak ovguyude yergiyidi abartiyoruz.herkese kazasız konforlu surusler dilerim..

LG-H815 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bu ortam güzel bir ortam insanlar düşüncelerini yazdıkça iyi bir ortam lakin kızdığım tek nokta Honda fb7 binip fb6 yı kötüleyen yada fb6 binip fb7 yi yada fc5 i kötüleyen olunca sinirleniyorum Çünki bindiği araç Honda Hondayı kötüleyen olunca e ozaman sen neden biniyorsun demek geliyor içimden.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Dizel araçların parçaları pahalı gerçekten dediğim gibi sorunsuz bir atmosferik motor herzaman turbolu motordan iyidir turbolu motorun sadece turbo fiyatını sorarsa arkadaşlar anlarlar zaten dediğim gibi parası çok olan Honda turbolu niye alsın ki gitsin Mercedes Audi Bmw land yada ne bileyim daha başka araç binsinler

Geçen gün okudum biri yazmıştı arkadaşa sözüm Yok kendi düşüncesi 20 yıldır nineyi gelinlik giydirip satıyorlar diyor şuan dost 3.72 dedi zamanında bu dolar kaç paraydı çok eskiye değil 12-14 yıla bakın 1 lira diye diye 1 lirayı görmüştü şuan 3.72 20 yıl önceki ninenin gelinlik giydiğinde istediği başlık parası kaç dolardı şimdi kaç dolar birde buna bakmak gerekir Opel 1.4 140 beydir 1.6 170-180 beygir çıkardı da ne oldu alanlar satmak için can atıyor neden ? LPG takılmıyor benzin deli yakıyor binin ona Honda'ya binin daha az yakar kanımca .

Mercedes c180 ona keza 1.6 156 Ps 7 cgı Amg binen yakıt için bin pişman almak isteyenler ise kompresör motor c180 arıyor neden ? Kompresöre lpg takılıyor. Benim düşüncem şu bende civic Seda'nın 1.5 turbo 180 beygirini bekleye bilirdim ama beklemedim büyük olasılık İLE lpg takılmayacak takılırsa sıkıntı Yok şayet takılmazsa ne olacak ? Atmosferiği aranmaya başlayacak lpg takmak için :)

Arkadaslar birkere sunu netlestirmek lazim isteyen 1.6 atmosferik isteyen 1.5 turbo alir kimse kimseyi sen niye atmosferik aldin ona o kadar para verilirmi diye elestiremez eger elestirirsede bunda art niyet ararim herkesin parasi kendine ornegin ben cikar cikmaz almak istedim 2 aydir binerim hevesimi aldim rs cikinca bunu 5 10 bin zararina satar onu alirim zevk meselesi.sonra onu satar bmw mercedes alirim herkes icin oyle.onun icin kim ne alirsa alsin hayrini gorsun.

Wordls

0
Fc5 elegans benzin 1 depo

Guncel lpg ve benzin fiyatlarindan sonra dizel bi adim onde.
Hem dizeller artik performansli.
Dizellerin bakimi agir lafi geyiktir.
10000 de bir bakima cagiran lpgli civicin bakimi cokmu az.
Subab ayari lpg ayari normal bakimi..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri