FC5 Ön Cam Filmi

aliozd

0
Aracınız
Merhabalar,
Araca film çektirdimde, ön cama çektirmek istedim. Satıcı 5 tane FC5 e yaptım 5 ide göğüsten aşağı su kaçıyor diye ya arıza lambası yaktı yada durmadan silecek çalıştırdı dedi. Hepside bi süre sonra geçmiş arıza lambaları sönmüş. Ben de güvenemedim ve şimdilik ön cam kalsın dedim.
Daha önce yaptırıpda bir sıkıntı yaşayan oldu mu? Ne dersiniz?

SM-G955F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2016
Merhabalar,
Araca film çektirdimde, ön cama çektirmek istedim. Satıcı 5 tane FC5 e yaptım 5 ide göğüsten aşağı su kaçıyor diye ya arıza lambası yaktı yada durmadan silecek çalıştırdı dedi. Hepside bi süre sonra geçmiş arıza lambaları sönmüş. Ben de güvenemedim ve şimdilik ön cam kalsın dedim.
Daha önce yaptırıpda bir sıkıntı yaşayan oldu mu? Ne dersiniz?

Merhaba;

Ben yaptırdıktan sonra hiçbir sıkıntı yaşamadım. Torpidonun üzerine ince bir örtü sererek minimize edebilirsiniz . Ben o şekilde yapmıştım .

İyi günler .

Sadece hayal et

aliozd

0
Aracınız
Merhaba;

Ben yaptırdıktan sonra hiçbir sıkıntı yaşamadım. Torpidonun üzerine ince bir örtü sererek minimize edebilirsiniz . Ben o şekilde yapmıştım .

İyi günler .

Sadece hayal et
Sağolun hocam dediğiniz şekilde başka bir gün tekrar takmaya gitmeyi düşünüyorum.

Selamlar. Aynı olay benim de başıma geldi. Ya çok dikkatli yaptırın yada hiç yaptırmayın. Benim tavsiyem 2. den yana :)

Aracınız
Civic FB7 2015
Ön cama her türlü cam filmi takılması yasak. Tamamen şeffaf film de dahil.

kayhanbozkus

0
Yönetici
[MENTION=2987]joseph41[/MENTION] polarize filmler var tamamen seffaf zararli isiklari engelleyen buna yasak diyosunuz dogrudur da bunu nerden anlayacaklar ?

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

aliozd

0
Aracınız
Uzun yola hep gündüz vakitlerinde çıkarım ve önden vuran güneş çok rahatsız ediyor. Henüz taktırmadım hâlâ kararsızım :)

Aracınız
Civic FB7 2015
[MENTION=2987]joseph41[/MENTION] polarize filmler var tamamen seffaf zararli isiklari engelleyen buna yasak diyosunuz dogrudur da bunu nerden anlayacaklar ?

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316
Yönetmelik öyle söylüyor. Şeffaf film de olsa yasak. Muayenede illaki görünecektir. İkincisi polis çevirmesinde de polis kontrol etmek isterse rahatlıkla tespit edebilir. Devletimizin bolca sıcak paraya ihtiyaç duyduğu şu günlerde yakın zamanda üfürükten sebeplerle dahi bolca trafik cezası yazılacağını düşünüyorum. Bir de işin şu tarafı var, ne kadar iyi malzeme kullanılırsa kullanılsın, ne kadar iyi uygulama yapılırsa yapılsın bir süre sonra dış etkilere bağlı olarak filmde kabarcık ya da çizilmeler olacaktır. Bu da görüşü etkileyeceğinden ön camda kabul edilebilir bir durum değil kanımca.

Aracınız
Civic FB7 2015
Yönetmelik öyle söylüyor. Şeffaf film de olsa yasak. Muayenede illaki görünecektir. İkincisi polis çevirmesinde de polis kontrol etmek isterse rahatlıkla tespit edebilir. Devletimizin bolca sıcak paraya ihtiyaç duyduğu şu günlerde yakın zamanda üfürükten sebeplerle dahi bolca trafik cezası yazılacağını düşünüyorum. Bir de işin şu tarafı var, ne kadar iyi malzeme kullanılırsa kullanılsın, ne kadar iyi uygulama yapılırsa yapılsın bir süre sonra dış etkilere bağlı olarak filmde kabarcık ya da çizilmeler olacaktır. Bu da görüşü etkileyeceğinden ön camda kabul edilebilir bir durum değil kanımca.
Şunu da eklemekte fayda var, diğer camlardaki filmler için muayenede hafif kusur yazıyorlar ve sorun olmadan muayeneden geçiyorsunuz, ancak ön cam filmi ağır kusur olarak yazılıyor. Kanun-yönetmelik değişmediği sürece ön cam filmi olan araç muayeneden geçemez.

Geri