Fc5 Yakıt Tüketimi 11.5 / !!!

Su gibi gazi icecekse neden gazli araba yapip hem fazladan 6000tl musteriyi zarara sokup hem de gazli arabam var ezikligini yasatiyorlar insana anlamak mumkun degil..

MHA-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Honda saglam araba ama turkiye sartlarinda asil onemli olan yakit. Bilseydim boyle oldugunu kesinlikle girmezdim. Bir pismanlik oldu bende acikca sotlemek gerekirse. Servise gore 250 normalmis kis aylarinda

SM-N920C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Ben de dün itibariyle elegance eco ile aranıza katıldım iki hafta sonra balıkesir ankara arası yolculuk yapacağım gçzlemlerimi yzarım

Alp92

0
Aracınız
Lpg ortalama yakıtınızı görmek için şöyle yapın arkadaşlar ilk önce 0layın kmnizi lpgyle yol yaptınızmı artık 200-300km durun arabayı benzine geçirin o tripA değerinin size ortalama yakıt değerni vercek eğer böyle benzinlide kullansan bunu yakardın diye. Benim 400kilometrede 15litre gösteriyodu :D ha bide ankaradan istanbula km de 18 kuruş yaktım bilginize.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

omerks

0
Merhaba bende fc5 exec eco sahibiyim aracımı sırayla her markadan 1000 er km sırasıyla denedim ve test sonucunda şunu öğrendim kullanımınıza göre lpg çok farklılık gösteriyor. Aynı depo ile 220km de yaptım 405km de yaptım. Eğer ekonomik olsun istiyorsanız benim tavsiyem ayağınız gazda sabit olmalı yani gaz üzerinde ani hareketler yapmadan kullanmanız olacaktır. Marka konusunda ise shell ve opet sanırım diğerlerinden daha iyi bp, aytemiz çok az gidiyor, total ve lukoil ortalama diyebilirim.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

merhaba arkadaslar az once elegance eco otomatik aracimla yaklasik 380 km. yol yaptim ve bir depo tup ile geldim tup 33 litre aldi varis noktasina geldigimde tup sesi otmeye basladi (onceki 2013 manuel eco premium aracimda da boyle geliyordum) hizimda minimum 110du bursa cevre yolunu filan 160 -190 arasi gectigim halde 90la filan sursek kac km gideriz bilmiyorum ama kesinlikle 120 alti gidilmiyor. uzun yolda 350 km gormeyen arkadaslar kesinlikle servise gidip tupe ayar cektirmeli bence.

Geri