Fd6 Direksiyon kutusu tamiri yaptiran varmi ?

Aracınız
Arkdaşlar merhaba bendede aynı sorun oldu direksiyon kutusu arızası lak luk ses geliyordu yaptırdım
fakat bu sefer direksiyon sertleşti
yapan usta 1 ay gibi zamanda alışır eski halini alı diye söyledi ama beni tatmin etmedi
yaptıran arkadaşlar direksiyonda toplama sıkıntısı yani u dönemeçlerde direksiyon topluyormu yada direksiyonda aşırı bir sertlik varmı
ben yaptırdım direksiyon sertleşti ve direksiyon zor topluyor

Aracınız
Civic FD6 2010
Fd6 Direksiyon kutusu tamiri yaptiran varmi ?

Bu tamir işi çok randımanlı değil anladığım kadarı ile, daha farklı sorunların oluşmasına neden olabiliyor gibi.

Arkdaşlar merhaba bendede aynı sorun oldu direksiyon kutusu arızası lak luk ses geliyordu yaptırdım
fakat bu sefer direksiyon sertleşti
yapan usta 1 ay gibi zamanda alışır eski halini alı diye söyledi ama beni tatmin etmedi
yaptıran arkadaşlar direksiyonda toplama sıkıntısı yani u dönemeçlerde direksiyon topluyormu yada direksiyonda aşırı bir sertlik varmı
ben yaptırdım direksiyon sertleşti ve direksiyon zor topluyor
İşte bu yüzden orjinali elletmedim ses gelsin en fazla ses gelirdi

"Yüksek devir bandında yaşamaktır HONDA"

Aracınız
Direksiyonu sağa sola çevirdiğimde gacur gucur bir gıcırtı geliyor. okuduklarımdan anladığım amotisör bilyalarının yağlanması gerekiyor, bi de takozlara baktırmak gerekiyor. başka bir önerisi olan var mı? (2007 dream)

Aracınız
Civic FD6 2010
Direksiyonu sağa sola çevirdiğimde gacur gucur bir gıcırtı geliyor. okuduklarımdan anladığım amotisör bilyalarının yağlanması gerekiyor, bi de takozlara baktırmak gerekiyor. başka bir önerisi olan var mı? (2007 dream)
Araç durur halde direksiyon döndürüldüğünde ses varsa bilinen çözüm amotisör bilyalarının yağlanması, yağlanma randıman vermiyorsa değiştirilmesidir.