Fd6 Direksiyon kutusu tamiri yaptiran varmi ?

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
[MENTION=11048]Necip[/MENTION] bey su anda aracınızın direksiyonunun durumu nasıl, memnun musunuz?

Aracınız
Arkadaşlar merhabalar. Aracımın direksiyon kutusunu yaptırdım üç gün oldu aracı ustadan alalı. Üç ay kadar önce ön takımdan rot başları, rot kolları, rotil gibi şeyleri değiştirmiştim. Aracın altı buna rağmen ufak bir çukura girdiğimde veya parke taşında lakırtı yapmaya devam ediyordu. 250 tl direksiyon kutusunun tamirine sökme takma da 100 tl oldu. Şu an için alt takımdan ses kesildi. 2007 model fd6 premium aracım. Sıfır araba konforu hissediyorum kasislere çukurlara girdikçe, umarım böyle devam eder. Malatya’da özsan sanayi sitesinde yaptırdım. Ustamın demesine göre 50.000 km ve bir sene garanti veriyor kutuyu yapan eleman. Civar illerin haberi olsun.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Selamın aleyküm 2008 fd6 aldım 1 hafta önce bu gün direksiyonu durduğum yerde sağa doğru çevirirken tıssss diye ses gelmeye başladı sola çevirdiğimde ses yok ve araç haraket halindeyken de gelmiyor sorun nedir arkadaşlar

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Selamın aleyküm 2008 fd6 aldım 1 hafta önce bu gün direksiyonu durduğum yerde sağa doğru çevirirken tıssss diye ses gelmeye başladı sola çevirdiğimde ses yok ve araç haraket halindeyken de gelmiyor sorun nedir arkadaşlar

Bu ses mekanik dişli sesi gibi bir ses mi yada tıkırdama gibi mi?

Aracınız
hocam merhabalar,

Bostacıda nereye gittiniz dükkan ismi verebilir misiniz?
Birde herkese genel sorum olacak, yaklaşık 3 ay önce ilk arabam Fd6 2007 Civic aldım.
Direksiyonu diğer Renault, opel, vw gibi araçlara göre daha sert ama döndürürken ses aralık vs problem yok.
bu şekilde ağır olması normal durum mu sizce?
Ayrıca anadolu yakasında tavsiye edeceğiniz hondacı var mı?

Geri