Fd6 Direksiyon kutusu tamiri yaptiran varmi ?

Necip

0
Ben Ankara şaşmaz sanayide yaptırdım.
Eskisi gibi bariz bir lakırdi sesi yok ama hafif bi tok lakırdı geliyor o da normal mi bilmiyorum çünkü sıfır araba konforu nasıl olduğunu bilmediğim icin . Bu arada 500 e yaptırmıştım

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Fd6 Direksiyon kutusu tamiri yaptiran varmi ?

Ben Ankara şaşmaz sanayide yaptırdım.
Eskisi gibi bariz bir lakırdi sesi yok ama hafif bi tok lakırdı geliyor o da normal mi bilmiyorum çünkü sıfır araba konforu nasıl olduğunu bilmediğim icin . Bu arada 500 e yaptırmıştım

Peki yağmurlu havalarda çukurlarda eskisi gibi ses oluşuyormu hiç?

Necip

0
Yağmurlu havada ses yapmaz zaten sıcak havalarda yapar eğer bi sorunu varsa on takımla alakalı .

Anlatmak istediğim şu ; lakirti sesi tamamen kesilmedi bana göre belki de sorun çözüldü ama yollar çok bozuk olduğundan ben çözüldüğünü anlamıyor olabilirim . Bana göre eski lakirti sesi %70 kesildi

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Anladım, peki son ricam olarak direksiyon sertliğinde bi yumuşama ve direksiyon tepkilerinde bir azalma oldu mu hiç?

Toprak yolda yine o lakırdı sesi gelmeye başladı . Bi servise gosterecem en yakın zamanda böyle olmayacak . Küçücük bu taşın üzerinden geçtiğimde tak diye vuruyor ya .

Hiç amortisör takozlarına baktırdınız mı ondan da yapar o sesi en ufak taş ta lak luk eder

"Yüksek devir bandında yaşamaktır HONDA"

Takozlara baktırmadım ama sorunu anlattığımda direksiyon kutusunda dedi usta

Benim fd6 aracımdanda geliyor o ses sağ taraftan ilk başta yadırgadım sonradan alıştım geliyor ama duymuyorum gibi oldu hiç boşuna direksiyon kutusunun orjinalliğini bozdurmak istemedim sesten başka bir zararı yok elektirikli direksiyon kutusu kullanan her araçta bunlar olabiliyor.Benim eski aracım ies cıvıc di onda biliyosunuz hidrolik sistem var elektirikli direksiyonun tek artısı bence yüksek hızda sertleşmesi ve daha iyi yönlendirme sağlaması

"Yüksek devir bandında yaşamaktır HONDA"

Aracınız
Arkdaşlar merhaba bendede aynı sorun oldu direksiyon kutusu arızası lak luk ses geliyordu yaptırdım
fakat bu sefer direksiyon sertleşti
yapan usta 1 ay gibi zamanda alışır eski halini alı diye söyledi ama beni tatmin etmedi
yaptıran arkadaşlar direksiyonda toplama sıkıntısı yani u dönemeçlerde direksiyon topluyormu yada direksiyonda aşırı bir sertlik varmı
ben yaptırdım direksiyon sertleşti ve direksiyon zor topluyor

Geri