FD6 makyajlı kasada Bu özellikler var mı ?

Aracınız
IMG_1828.jpg

Sahibindende gördüğüm bir ilan ilan kodu bakmak isteyenler için: 526662000
Ben yağmur sensörü lastik basıncını gösterme yok yol bilgisayarını türkçe yapma felan bunlar yok diye biliyorum insan mı kandırıyorlar merak ediyorum ?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ya sensörler sonradan takılıyor ama
bu bardak tutucu gibi koltuk başlığı gibi disk frenler gibi okuma lambasi gibi teyyareden laf kalabaligi yapan saticilardan param olsa bile alisveris yapmiyorum. Uyuz oluyorum. Lan sanki bana ozellik gibi bilmeyen müşteriyi kandirma amacli yazilar beni delirtiyor.
Bu (Eğim kalkış asistanı) İkincil çarpışma freni de nedir. Var mi bilmiyorum. Ama sanmiyorum.

Ericsson A1018s cihazı
kullanılarak gönderildi

Aracınız
Ya sensörler sonradan takılıyor ama
bu bardak tutucu gibi koltuk başlığı gibi disk frenler gibi okuma lambasi gibi teyyareden laf kalabaligi yapan saticilardan param olsa bile alisveris yapmiyorum. Uyuz oluyorum. Lan sanki bana ozellik gibi bilmeyen müşteriyi kandirma amacli yazilar beni delirtiyor.
Bu (Eğim kalkış asistanı) İkincil çarpışma freni de nedir. Var mi bilmiyorum. Ama sanmiyorum.

Ericsson A1018s cihazı
kullanılarak gönderildi

Aynen Hocam valla insanların bilgileriyle oynayıp para kazanmaya çalışıyorlar yazık günah ya valla okudum baktım dedim bunlar varmıydı yok diye biliyorum bi çoğunu ama Yinede danışmak istedim

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri