fd6 nın anahtarını 25 tl ye sustalıya çevirdik :)

Ad Soyad
Onur T.
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Ekli dosyayı görüntüle 7792hocam elinize saglik bende dusunuyorum yapmayida acaba sari yerle isaretledigim yerdi nasil yaptiniz lehimlemi oldu neyle bagladiniz o kabloyu ile üstteki beyaz kablolarin baglandigi cubugu nerden temin ettiniz acaba o baglanti hakkinda detayli bilgi verebilirmisiniz ?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

20170428_194806.jpg
sizin işaretlediğiniz parça immoblizer çipi anahtarın içinde söküyorsunuz fotoda ki işaretli parça yani sonra ince bi kablo ile uzatma yapıyorsunuz oraya anahtarı araç okusun diye diğer türlü uzak geliyor okumuyor

Ekli dosyayı görüntüle 7793
sizin işaretlediğiniz parça immoblizer çipi anahtarın içinde söküyorsunuz fotoda ki işaretli parça yani sonra ince bi kablo ile uzatma yapıyorsunuz oraya anahtarı araç okusun diye diğer türlü uzak geliyor okumuyor

Hocam ben simdi siparis vericem 15-20 gune gelir zaten eger takildigim yer olursa yine rahatsiz edicem sizi haberiniz olsun

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FD6 2010
selamun aleyküm, 3 tuşlu sustalı anahtar kabı 10 günde elime ulaştı aliexpressten. anahtarın ucunu 20 tlye açtırdım. ama ben 20 gündür immobilizer çipini taşımaya cesaret edemedim, Bursa'dan yardımcı olabilecek arkadaşımız var mı

Geri