Geri görüş kamerasi görüntü hk

Aracınız
Civic FC5 2016
Merhaba;

Aracımda 12.1 Tesla ekran bulunmakta. Geçenlerde multimedyaya güncelleme yaptım ve birçok fonksiyonunda iyileşmeler meydana geldi. Ancak geri görüş kamerası ve ön kameramın görüntüsü netliğini kaybederek flulaştı. Ayarlardan birçok araştırma yapmama rağmen normale çevirmedim.

Konu hakkında fikri olan var mı ? Destekleriniz için teşekkür ederim . IMG_7588.jpg

Sadece hayal et

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Merhaba;

Aracımda 12.1 Tesla ekran bulunmakta. Geçenlerde multimedyaya güncelleme yaptım ve birçok fonksiyonunda iyileşmeler meydana geldi. Ancak geri görüş kamerası ve ön kameramın görüntüsü netliğini kaybederek flulaştı. Ayarlardan birçok araştırma yapmama rağmen normale çevirmedim.

Konu hakkında fikri olan var mı ? Destekleriniz için teşekkür ederim . Ekli dosyayı görüntüle 7667

Sadece hayal et
Dostum tamamen sallıyorum şu an. Bölgesel ayar veya görüntü formatında pal, secam, ntsc gibi ayarlar varsa bir kurcalasana.

HTC U11 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2016
Dostum tamamen sallıyorum şu an. Bölgesel ayar veya görüntü formatında pal, secam, ntsc gibi ayarlar varsa bir kurcalasana.

HTC U11 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Günaydın . Maalesef böyle bir alan bulamadım . Hayırlısı artık . Teşekkür ederim .

Sadece hayal et

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Aracınız
Konu başlığı mükerrer olmasın diye buraya yazmaya karar verdim. Aracımı teslim alalı 3 gün oluyor. Geri görüş kamerasının çözünürlüğü, görüntü netliği hakkında bilgisi olan var mı? Ben memnun kalmadım, acaba sorun bende mi yoksa kullanılan kamera çözünürlüğü ya da merceğin kapasitesi bu mu merak ediyorum.

Geri