Geri görüş kamerasi görüntü hk

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
inan bende onun üstünde çalışıyorum hem sensör hem koltuk ısıtma bide birol kardeşimin camera konusu var tabi halletmeye çalışıyorum bu ara bitane araç aldım onla uğraşıyorum az kaldı biterse tamamı ile burda olaçağım

İlgin için teşekkür ederim, açıkçası uğraştığın aracı da merak ettim :)

ufis

0
Aracınız
İlgin için teşekkür ederim, açıkçası uğraştığın aracı da merak ettim :)

laguna 2 2004 model privilege aldım 147000 km birkaç sorunu vardı alttakım elektirik gibi fiyatıda uygun olunca alıp uğraşayım dedim biraz zahmetli çıktı parça bulması uğraştırdı ama az kaldı biter inşallah

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
laguna 2 2004 model privilege aldım 147000 km birkaç sorunu vardı alttakım elektirik gibi fiyatıda uygun olunca alıp uğraşayım dedim biraz zahmetli çıktı parça bulması uğraştırdı ama az kaldı biter inşallah

Hayırlısı olsun hocam, Allah kolaylık versin.

Aracınız
Civic FC5 2016
Herkese merhaba;

Ön ve arka kameramın sorununu çözdüm . . Ayrıca renk tonlarında sorunu olan arkadaşlar da söyleyeceğim yolu izleyerek sorunu çözebilirler .

Multimedya özelliklerinde çok aramama rağmen bir türlü bulamadım sonunda oldu.

Aracı geri vitese takıp arka kamera açıldıktan sonra , arka kamera yazan yere dokunarak renk ayarlarını açınız. Ve buradan istediğinize ayarı yapınız. Ben direk default yaptım herşey şükür düzeldi .

Herkese kolaylıklar dilerim .

IMG_7792.jpg

Sadece hayal et

Aracınız
Konu başlığı mükerrer olmasın diye buraya yazmaya karar verdim. Aracımı teslim alalı 3 gün oluyor. Geri görüş kamerasının çözünürlüğü, görüntü netliği hakkında bilgisi olan var mı? Ben memnun kalmadım, acaba sorun bende mi yoksa kullanılan kamera çözünürlüğü ya da merceğin kapasitesi bu mu merak ediyorum.

Teşekkür ederim yanıt için, dediğiniz gibiyse eğer doğrusunu söylemek gerekirse geri görüş kamerası biraz kötüymüş. İster istemez tecrübe edilen diğer araçlarla kıyaslama durumu ortaya çıkıyor. Ben yine de 1000 km servisinde bir baktıracağım. Sonuç alırsam tekrar yazarım.

Selamlar

Bugün 1000 km bakımı için servisteydim, kamerayı sordum/karşılaştırdım. Herhangi bir ekstradan ayar söz konusu değil. Diğer araçlarla arasında bir fark da göremedim. Anlaşıldığı üzere, geri görüş kamera mercek kalitesi ve çözünürlük kalitesi budur... Kabullendik :eek:k:

2018 elegance vardı görüntüsü 2019 a bin basar bu ne böyle arabadan soğudum resmen çok kötü görüntü görüntüsünü iyileştirebilen oldu mu

Geri