Geri görüş kamerasi görüntü hk

Aracınız
Konu başlığı mükerrer olmasın diye buraya yazmaya karar verdim. Aracımı teslim alalı 3 gün oluyor. Geri görüş kamerasının çözünürlüğü, görüntü netliği hakkında bilgisi olan var mı? Ben memnun kalmadım, acaba sorun bende mi yoksa kullanılan kamera çözünürlüğü ya da merceğin kapasitesi bu mu merak ediyorum.

20180906_140935.jpg20180906_141439.jpg20180906_141420.jpg

Aracınız
yok hocam aynısı benimkide. sorun yok.

6055P cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Teşekkür ederim yanıt için, dediğiniz gibiyse eğer doğrusunu söylemek gerekirse geri görüş kamerası biraz kötüymüş. İster istemez tecrübe edilen diğer araçlarla kıyaslama durumu ortaya çıkıyor. Ben yine de 1000 km servisinde bir baktıracağım. Sonuç alırsam tekrar yazarım.

Bu arada avatarını çok beğendim :eek:k: Başka bir spor forumunda bende de Obradovic in gençliği var :)

Selamlar

Teşekkür ederim yanıt için, dediğiniz gibiyse eğer doğrusunu söylemek gerekirse geri görüş kamerası biraz kötüymüş. İster istemez tecrübe edilen diğer araçlarla kıyaslama durumu ortaya çıkıyor. Ben yine de 1000 km servisinde bir baktıracağım. Sonuç alırsam tekrar yazarım.

Bu arada avatarını çok beğendim :eek:k: Başka bir spor forumunda bende de Obradovic in gençliği var :)

Selamlar
benim önceki araçta kamera yoktu, ilk tecrübem ondan dolayı bana iyi gözüktü valla. bogdanovic'in yeri ayrıdır bende, sevdirdi kendini kerata o spor forumunda ligler başlayınca yazıyorum genelde.

6055P cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Bizimkilerle aynı görünüyor çözünürlük fakat sanki biraz puslu gibi geldi bana kamerayla çektiğiniz için olabilir. Bence gündüz görüntüsü gayet yeterli gece de ışıklı ortamda iyi karanlıkta görüntü zayıf [MENTION=16236]civilker[/MENTION]

Aracınız
Bizimkilerle aynı görünüyor çözünürlük fakat sanki biraz puslu gibi geldi bana kamerayla çektiğiniz için olabilir. Bence gündüz görüntüsü gayet yeterli gece de ışıklı ortamda iyi karanlıkta görüntü zayıf [MENTION=16236]civilker[/MENTION]

Extra clear bir görüntü beklemiyorum, ama sizin de bahsettiğiniz puslu görüntüden rahatsız oldum. Fotoların orijinal görüntüsü ve piksel değeri başarılı, kameranın görüntüsü tam da söylediğiniz gibi maalesef.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Bir baktırın ona olmadı yada serviste test aracıyla test edin başka araçlarla karşılaştırın ondan sonra kararınızı verirsiniz hani bizde resim çeksek size atsak yanıltıcı olabilir. [MENTION=16236]civilker[/MENTION]

Aracınız
Teşekkür ederim yanıt için, 1000 km servisten sonra yazarım

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

ufis

0
Aracınız
bütün araçlardaki kameralaın malesef görüntü kalitesi iyi değil biraz paraya kıyıp daha iyi kamera takabilirlerdi

Geri