Hangi marka kış lastiği önerirsiniz?

Aracınız
Aracınız
Michaelin alpin5 aldım.Bayagi araştırdım bu lastik bildiğimiz akıllı telefon :) Memnun kalacağımdan eminim herkese kazasız belasız sürüşler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Wordls

0
Kis lastikleri ne marka olursa olsun hepsinin hamuru aydidir. Dolayisi ile marka farketmeksizin hepsi is yapmaktadir. Su marka beni yolda birakti bu marka beni cikardi gibi tabirler fazla kullanilmaz.
Ama illede marka verilmek isteniyorsa bridgestone cok ufak bir tikla one gecmektedir.
Kis lastigindeki desen araligi ne kadar aralikli olursa o kadar karda!! is gorur fakar okadarda normal yolda ses yapar.
Cok zor karli kis sartlarinda bizim taktigimiz kis lastiklerinin performansi cok dusuk olur. Oncelikle birbirine aralik mesafesi uzak olan lastik tercih edilir oda is gormez ise civili lastik alinir. Civili lastik varsa zaten zincire gerek kalmaz.
Cok soguk ve karli yollarda lastik basinci ne kadar yuksek lastik tabani ne kadar ince olursa basinctan dolayi lastik okadar iyi yola tutunur.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aracınız
En güzeli bir kış kullanılmış ikinci eller. 800 liralık hankook 350ye alınmıştır hankooka götürdüm lastikler sıfır gibi dediler

HUAWEI NXT-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

DADAŞ

0
Ad Soyad
Fırat Kaplan
Aracınız
Civic FB7 2013
Ben de bu sene bir değişiklik yapıp Michelin 4 mevsim aldım ve taktırdım aracıma. Bakalım Allah tan hayırlısı

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Arkadaşlar 2016 testine bakmistim genel anlamda en iyisi continental ts860 ikinci ise nokian wr d4 idi buna dayanarak ts860 siparişi verdim. Linki bulamadim bulunca paylaşacağım

LG-H850 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Edinew

0
Ad Soyad
Edi New
Aracınız
Civic FD6 2008
Kardeşimden kalma 3 yıllık Bridgestone Blizzac LM 32 taktım. Arabada sanki lastik yok. Karda ve buzda yerinden kalkmıyor, buzda 35-40 km hız ile giderken sağa sola kayıyor arabayı tutamıyorum.
Nokian DRW4 - 245 TL Petlas snowmaster W651 - 163 TL . Nokian düşünüyorum. Bugün sipariş vermek istiyorum. Ne dersiniz ?

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
NOKİAN WR4 ü öneririm . otomatik vites araçta bile (vsa kapalı, pati halinde, 20cm karda, vsa açık çıkamadım zaten) yokuş çıkabiliyorsam en büyük etmen lastiğin kendisi.

Geri