Hangi Marka LPG gaz kullanıyorsunuz?

Simdiye kadar zords kalmadikca hep shell den aldim yakiti. Gecen gun hurgaz diye bir istasyon denk geldi. Deneme amacli 50 tl aldim. Gazin hem performansi iyi hemde shell gibi cok km yaptirdi, cok sasirdim acikcasi.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Bilinen markaların hepsi iyidir. Gerisi psikolojiktir. Nerde uygun fiyatsa ordan alabilirsiniz shell opet vb gibi fanatizme gerek yok. Hangisi uygunsa alın gitsin..

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Simdiye kadar zords kalmadikca hep shell den aldim yakiti. Gecen gun hurgaz diye bir istasyon denk geldi. Deneme amacli 50 tl aldim. Gazin hem performansi iyi hemde shell gibi cok km yaptirdi, cok sasirdim acikcasi.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Bir gün benim de başıma geldi. Saçma sapan bir yerden almak zorunda kaldım. Nedense hem daha fazla yok gitti hemde araba da bir sıkıntı yaşamadım.

ywzckr

0
Genelde shellden aliyorum ama bu depo total indirim yapmisti orayi deneyeyim dedim.
Benim bir sorum olacak daha once hic dikkat etmemistim hava sicakligi 16-17 derece suan aksam arabayi marketin onunde iki dakika calisir biraktim egzoz yeri islatmisti. Elimi tuttum egzoza elime resmen tukuruyordu sanki su var arabada, motor sicakligi da olmasi gereken seviyedeyken bu normal midir ?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Genelde shellden aliyorum ama bu depo total indirim yapmisti orayi deneyeyim dedim.
Benim bir sorum olacak daha once hic dikkat etmemistim hava sicakligi 16-17 derece suan aksam arabayi marketin onunde iki dakika calisir biraktim egzoz yeri islatmisti. Elimi tuttum egzoza elime resmen tukuruyordu sanki su var arabada, motor sicakligi da olmasi gereken seviyedeyken bu normal midir ?

Gayet normal. Hava serin olunca egzostan çıkan yoğun su buharı hızla yoğunlaşıyor.

SM-G800H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Gayet normal. Hava serin olunca egzostan çıkan yoğun su buharı hızla yoğunlaşıyor.

SM-G800H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

:+1:
[MENTION=11776]ywzckr[/MENTION] Normal bir durum benim aracımda aynı şekilde.

ywzckr

0
Hangi Marka LPG gaz kullanıyorsunuz?

:+1:
[MENTION=11776]ywzckr[/MENTION] Normal bir durum benim aracımda aynı şekilde.

Hocam hic dikkat etmemistim kullandigim araclara, hava soguk da degildi rastgele denk geldim o yuzden sasirdim arabada su nasil olur diye mantik yuruttum ama boyle demekki. Sorun olmasin yeter ki de. Tesekkurler ikinize de bu arada.

Geri