Hararet sorunu

Merabalar 1.6 ies otomatik aracım var bundan 2 ay once ön tamponu yaparkn ustaya düdük yatırmıştım oda radyatörün önüne takmış ve delinmiş hararet cikmadan farkettim sonra yeni radyotor aldim ama bu seferde araba düz yoldayken normal rampa çıkarken hararet yükseltiyo farkli farkli ustalara sordum kimi radyotor yetersiz geliyo dedi kimide conta yanik dedi yardim bekliyorum

Merabalar 1.6 ies otomatik aracım var bundan 2 ay once ön tamponu yaparkn ustaya düdük yatırmıştım oda radyatörün önüne takmış ve delinmiş hararet cikmadan farkettim sonra yeni radyotor aldim ama bu seferde araba düz yoldayken normal rampa çıkarken hararet yükseltiyo farkli farkli ustalara sordum kimi radyotor yetersiz geliyo dedi kimide conta yanik dedi yardim bekliyorum

Conta yanık ise su eksiltir,beyaz duman atar,çekiş düşer.Bunlardan her hangi biri var mı ? Hararet normal sınırı geçiyorsa problem illaki var.Tek bir usta'ya değil bir çok usta gez radyatör yetersiz ise ilk önce radyatörü set olarak değiştirmeyi dene ayrıca hararet yükseliyorsa norma sınırı geçiyorsa zarar veriyordur.Conta maliyeti şu dönemde en az 2.500 tl

Geri