Hareket halinde video izleme (kişisel uygulama)

Aracınız
Ben giderken video izleyebiliyorum sorun yok resimlere bakarak yaptım aynıaını oldu

HONDA RS

Bu multimedya ekranında android auto varsa interntten tv izler,youtube a girer teşefonundaki videoları izleyebilir istediğin internet sitelerine girebilrisin.
Bence ilk başta böyle dene

SM-N950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

howtek

0
Aracınız
Merhaba,

Arkadaşlar ben bu durumu şu şekilde hallettim. Eski iphone 5 telefonumu jailbreak yaparak 2017 RS HB aracımda carplay ile hareket halindeyken iptv ile tv, youtube uygulaması ile video izleyebiliyorum veya istediğim herhangi bir uygulamayı kullanabiliyorum. Bu şekilde hiç bir sökme işlemi yapmadan multimedya sistemini istediğim gibi kullanabiliyorum, hatta carplay ekranına kullandiğım obd2 uygulamasını da ekledim seyir halindeyken aracımın tüm istatistiklerini görebiliyorum. (Hp,tork,turbo basıncı,emiş sıcaklığı vb bir çok istatistik)

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hocam aparat aradım sadece sahibinden sitesinde buldum onunda fiyatı 250 tl çok yüksek geldi bana, tamam işlevi güzel ancak küçük bi soket parçasına 250 tl vermek mantıklı değil. Bu aparatı bulabileceğimiz linkler veya yerler mevcut mu paylaşabilirmisiniz?

Harikasın canım kardeşim, uyguladım sorunsuz video izleyebiliyorum. Emeğine yüreğine sağlık.

Yunus bey emeğiniz ve bunu paylaştığınız İçin çok teşekkürler. Biraz önce bende uyguladım. Sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Allah razı olsun. İyi günler.Image1531918158.950433.jpg

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Ben şansıma soket getirtebildim yurtdışından ve kendim taktım.5 dk.da çok basit.internette var nasıl sökülüp takıldığı.çekinmeden yapabilirsiniz. 30$ fiyatı . Birkaç gündür kullanıyorum.hiçbir sıkıntı yok.gelen paketin resimlerinide ekledim.aracım 2018 exe dizel manuel.bir yolunu bulup getirtebilirseniz işlem çok basit.iyi günler herkese.20190104_123027.jpeg20190104_123202.jpeg

GT-N7100 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri