Herkese Merhabalar Aracımı Yeni Aldım Tavsiyelerinizi Bekliyorum

Aracınız
Civic FC5 2018
Arkadaşlar çok teşekkür ederim. Heyecanlıyım sizlerin sayesinde aracımı çok güzel yapacağıma inanıyorum. Sadece sizlerden nacizane tavsiye almak istiyorum.
Yarın plazaya gideceğim için şu lastik ve jant işini ne yapayım bana 5000TL çok geldi.
Birde @NoFeaR üstat krom yapmama mı tavsiye etti. Tavsiyesini dinleyip yapmayacağım.
O zaman sadece servisten aşağıdakileri yaptırsam olur mu ne dersiniz?
O zaman son karar bütün camları 2 numara yaptırıyorum. Bu arada servis kendi çekmiyor Ziebart ile anlaşması var oraya götürüp çekiyorlar.
Dediğiniz gibi krom alt çıtaları sadece camların altına yaptıracağım. Servis komple krom yaptığı için sadece altını yapmayacaktır heralde alabileceğim link verir misiniz?

Spor paket mi yoksa aşağıdakiler mi?

1. Ön Tampon Alt Spoyleri
2. Arka Tampon Alt Spoyleri
3. Bagaj Spoyleri
4. Köpek Balığı Sırtı
5. Ön ve Arka Çamurluk (buna gerek var mı bilemedim)

Şimdiden kafamda sayenizde bir çok şey netleşmeye başladı. İyi ki varsınız.

Aracınız
Değerli bilgileriniz için teşekkürler.
Aracı alırken renkte çok kararsızlık yaşadım. Siyah mı alayım yoksa Füme mi diye gerçi yarın plazaya gideceğim için ellerinde füme var füme ile bile son şanım belki değiştirebilirim ama gönlüm beyazdan yana kararsızlık çok kötü.
Plazadaki satış temsilcisine dedimki aracın üzerindeki lastik ve jantı istemiyorum. Yerine 17 inc lastik ve 17 inc RS cantı olsun dedim. Bana araç üzerindekileri üzerindekileri 1000TL alırız. 6500TL istedikleriniz. Size düz 5000 yaparız dediler. Uhh çok kalsın o zaman dedim.
O zaman cam filmini en arka cam 3 diğer dört camı 2 numara yaptırayım.
Birde spor paket alayım dediğiniz gibi fiyatı nedir internette yazmıyor. Siz 1500TL yazmışsınız bu fiyata yaparlarsa çok iyi ona göre pazarlık yapacağım.
Spor paket 1500 tl.beyaza çok güzel yakışıyor.bende 17 taktırayım dedim 2500 3000 gibi bişi söylemişti.rs nin cantlarından yoktu ama.siyah bi jant vardı.inxelemelerde en iyi performans 16 deniyor.sonuçta fazla yakıt 17 jant.ayrıca beygir düşük işte.182 olsa neyse.

E6603 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

akif

0
Aracınız
Aracınız hayırlı uğurlu olsun. Arabanın ilk alım anı çok heyecanlı oluyor insan verdiği paranın hesabını çok yapmıyor. Bende zamanında alırken komple film seramik kaplama felan yaptırmıştım ama şimdi olsa asla yaptırmam. Özellikle cam filminde o kadar kötü işçilik yapmışlar ki bakıma gittiğim de kendileri dedi bunları değiştirelim diye. O yüzden aracınız hayırlı uğurlu olsun allah kaza bela vermesin onun haricinde serviste ekstra para vermeyin hiç bir şeye. Jant konusunda da 17 inch dharkan jant istemişsiniz galiba 2 -2.500 tl ye tertemiz çıkmasını çok rahat bulursunuz malum ikinci el sitelerinde benden tavsiye.

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Hayırlı oldun iyi günlerde kullanın.
Arka cam 2 numara bende. Bazen dikiz aynasından görüşte zorlanıyorum. Gün batımı saatlerinde. Bir de arka cam üzerindeki rezistans çizgileri bahsettiğim koşullar altında arka görüntüde kırma yapıyor. Daha koyu almayın derim.

SM-N950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Benim ilk önerim kesinlikle direk kaputu koruma altına aldırın( çünkü araca ne kadar iyi bakılmış olsa bile özellikle taş izlerine yapılacak hiçbir şey yok )

Arka cama 3 numara ve yan camlara 2 numara gayet yeterli bence

Aksesuar olarak da takip edin ama dışarda yaptırmanız daha mantıklı olacaktır

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
Merhaba, ben Toprak. Bu gün Beyaz Honda Civic 1.6 Elegance Eco* 2018 modelini alarak aranıza katıldım.
Füme, mavi ve beyaz renk arasında çok gidip geldim tercihim beyazdan yana oldu.
Extra bagaj havuzu, kauçuk kışlık paspas takımı, oto iç döşeme korumasını hediye ettiler.
Camlar için ziebart cam filini taviye ettiler. Bütün ön cam hariç bütün camlara 3 numara mı yoksa, en arka cama 3 diğer dört cama 2 numaramı yaptırsam karar veremedim. Sizce nasıl yaptırsam daha güzel durur.
Cam filmi ve kaput korumaya filmi (kapuk koruma filmini yaptırmama gerek var mı?) 1400 nakitte fiyat aldım.
1400 hediye olarakta extradan ayna kapakları, kapı tutamaç içleri, kapı eşikleri ve bagaj eşiğinede koruma filmini yaparız dediler bu kadar para verip yaptırmama gerek var mı? Siz ne yapmamı tavsiye edersiniz?
Bagaj kapağı üstüne spoiler, arka difüzör bunları bayiden almama gerek var mı? Yoksa dışarıdan alsam mı daha hesaplıya gelir?
Farlarada led takmak istiyorum. Kısa, uzun, sis, plakalık, geri vites, araç içi aydınlatmalar hangi marka ürünü hangi kodla almam gerekir?

Kusura bakmayın çok soru sordum. Aracıda severek aldım. Sizlerden çok şey öğreneceğime inanıyorum. Sizlerin tavsiyeleri ile aracıma zevkle bineceğim bir görüntü kazandırmak istiyorum.

Şimdiden vereceğiniz destekleriniz için teşekkür ederim.

Saygılarımla,
Hayırlı uğurlu olsun...3 d yada 5 d paspas takımı ve Bagaj havuzu almanızı şiddetle tavsiye ederim...çok işe yarayan bişey...ön yan camlar 1 numara arka yan camlar 2 numara ve en arka cam a 3 numara cam filmi mükemmel oluyor şiddetle tavsiye ederim...GÜLE GÜLE KULLANIN İNŞALLAH...

SM-A720F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

S

Silinen üye 11736

Guest
Hoşgeldiniz.

Lastikler eskisin 16 mevcut jantları kışlık lastiklere takacağım, 17 dharkan düşünüyorum inşallah uygun fiyata bulurum vakti gelince. Birşeyler eklemek keyifli oluyor bu araca. Alt kısmı tırtıklı kauçuk paspas almak lazım. Benim mevcut paspaslar düz plastik sanki çok kayıyor öneri linkler varsa tavsiye alırım.

ASUS_Z00AD cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Servisten hiçbir şey alma.Piyasada çok fazla Tunning ci var.
Çamkıran Garaj
Oled
Mavi
Şnt
Fs .
Fiyat hangisinde uygunsa ordan yavaş yavaş al.
Aksesuarlar ortalama 100 tl parça başı.
Spoiler
Cam altı krom
Difüzör
Ön arka ek

2013 fb7- 2016 fc5(manuel)- 2018 fc5

Aracınız
Civic FC5 2018
hayırlı uğurlu olsun öncelikle kazasız belasız binin inşaAllah aracı aldığınız fiyatı öğrenebilirmiyim

Geri