Hiz siniri uyarisi

Aracınız
2018 civic dizel elegance 50 ve 70 km/h geçince uyari veriyor bunu nasil sustura biliriz

navigasyon executivedeki gibi değil ve geri görüş kamerasi açilinca çok karanlik oluyor ve parlaklik ayarini yapamiyorum

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
2018 civic dizel elegance 50 ve 70 km/h geçince uyari veriyor bunu nasil sustura biliriz

navigasyon executivedeki gibi değil ve geri görüş kamerasi açilinca çok karanlik oluyor ve parlaklik ayarini yapamiyorum
Detaylı bilgiyi kullanma kılavuzunu 145. Sayfasından sonra bulabilirsiniz. 1522336589075.jpg

HTC U11 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız

Dostum halletin mi bilmiyorum ama hiz ses uyarisini navigasyondan da kapatman gerekiyor ayarlar kisminda yaziyor. Parlaklik trip tusunu cevirerek ayarlayabiliyosun ama bana da biraz karanlik geldi

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Oguz6

0
Aracınız
Arkadaşlar bu hız uyarısı benzinli eleganslarda varmı ben bir türlü açamadım birde ekran parlaklığı ayarını da yapamadım trip tuşunu cevirdigim halde herhangi bir azalma yada artma olmuyor

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaşlar bu hız uyarısı benzinli eleganslarda varmı ben bir türlü açamadım birde ekran parlaklığı ayarını da yapamadım trip tuşunu cevirdigim halde herhangi bir azalma yada artma olmuyor

Hız sınırı uyarısı aracınız da yok, trip tuşunu çevirdiğiniz zaman devir göstergesinin bulunduğu kısımın sadece ışık seviyesi azalır veya çoğalır.

Aracınız
Geri görüş kamerasının karanlık oluşu ve hız sınırı uyarısı benim de çözüm bulamadığım sorunlar. Kitapçıkta bununla ilgili bilgi nerede yazıyor? Yukarıdaki arkadaşın önerisini denedim ancak sonuç vermedi.

Geri