honda civic fc5 2018 aktif ses sistemi

unsalg

0
Aracınız
Son olarakta ses sisteminin ses videosu: https://www.youtube.com/watch?v=YAjPQsVgZZQ

Yapılanlar: her iki ön kapı komle ses izalasyonu ile kaplanmıştır.
aracın hiçbir kablosunda kesme biçme işlemi yapılamış olup tüm kabloların yenisi çekilmiştir.
alt yapı malzemesi kablo vs. Focal kullanılmıştır.
araca 2. akü olarak optima 50 amp. akü , stinger 200amp izalötör kullanılmıştır. resimler ekelenecektir.
araç aküsü ve izalötör arası 100 amp sigorta yine 2. akü ve ses sistemi arası 100 amp sigorta kullanılmıştır.
aracın koltuk arkası ve bagaj trafo gibi oldu. Bagajda daha custom bir çalışma yapmak gerekli. bulunduğum bölgede mağalesef ki bu kadarı yapılabiliyor. daha sonra bagaj düzeninde bir değişiklik yapıp tüm amfi ve alt yapıyı bagaj tabanına custom bir çalışma ile tekrar elden geçirilecektir.
videoda arac ses sistem sesi 1/4 oranında açılmıştır. max 13. seviyeye kadar. 40 seviyeye kadar açılabilmekte ve hiç bir şekilde en ufak bir bozulma oluşmamaktadır. videoda ses telefon ile çekildiğinden dolayı bazı detaylar tam olarak iyi gelmiyor olabilir ama canlı olarak dinlenildiğinde videodakinden çok çok da güzel. Kısacası değdi.
öneri ve yorumlarınızı beklemekteyim. Herkese saygılar.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Elinize sağlık, güzel bir çalışma olmuş, sesin netliği videodan dinlediğim kadariyle bile harika :D

Aracınız
Civic FC5 2020

hayırlı olsun güzel günlerde kullanın keyifli dinlemeler. bende nasip olursa düşünüyorum daha aracı almadım bilgi topluyorum ön kapı ve arka kapı hoparlör ölçüleri için yardımcı olur musunuz?

aracın kataloğunda 6 hoparlör mevcut yazıyor bunlar; 2 tane ön kapı, 2 tane arka kapı ve 2 adet ön direklerdeki tizler değil mi?

benim düşüncem şu şekilde önlere krx3 arkalara krx2 aktif sürmek hepsini aktif süremezsem yarı aktif olacak.

Ad Soyad
Erhan Turhan
Aracınız
Civic FC5 2021
Bende ses sistemi yapmak istiyorum ön kapılara Pioneer 300w mid takımı jameson amfi ve Pioneer subwoofer kabin ile. Acaba akü sıkıntısı yaşarmıyım bende? Ve bu işlemler aracın garantisini olumsuz yönde etkilermi?

Geri