Honda go problemleri

Ali Er

0
Araci 0 aldim.Aldigimdan beri nav multimedya problemleri bitmiyor.
Ilk kullanirken ses acma kapama kontrolu sorun oldu.Navigasyon zaten bir ise yaramiyor.Surekli yanlis yeri buluyor.1000 bakiminda resetlediler.Simdi de usb yi kullanayim dedim.Usb calarken pat radyo frekansi dinlemeye basliyoruz.Ekran usb ekrani sarki caliyor gorunuyor fakat radyo dinliyoruz.Sicaktan usb bellek sacmalamisti.Bu da ona mi bagli bilmiyorum.Kisaca go nun hangi ozelligini kullanayim desem o ozellikle ilgili kesin problem cikariyor.Sakin ha taktiracaksaniz boyle sorunlu cihaza para odemeyin.Benimki uzerinde geldi.Ne yapacam bilmiyorum.Cihazı servise birakacam artik ööö geldi.Goruntu var muzik yok navi yok.Zaten çözünürlük de düşük.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Araci 0 aldim.Aldigimdan beri nav multimedya problemleri bitmiyor.
Ilk kullanirken ses acma kapama kontrolu sorun oldu.Navigasyon zaten bir ise yaramiyor.Surekli yanlis yeri buluyor.1000 bakiminda resetlediler.Simdi de usb yi kullanayim dedim.Usb calarken pat radyo frekansi dinlemeye basliyoruz.Ekran usb ekrani sarki caliyor gorunuyor fakat radyo dinliyoruz.Sicaktan usb bellek sacmalamisti.Bu da ona mi bagli bilmiyorum.Kisaca go nun hangi ozelligini kullanayim desem o ozellikle ilgili kesin problem cikariyor.Sakin ha taktiracaksaniz boyle sorunlu cihaza para odemeyin.Benimki uzerinde geldi.Ne yapacam bilmiyorum.Cihazı servise birakacam artik ööö geldi.Goruntu var muzik yok navi yok.Zaten çözünürlük de düşük.

Radyoya geçme sorunu ile ilgili diğer konudaki mesajınıza cevap verdim.

Aracınız
Merhabalar 2018 elegance dizel araç aldım. orjinalinde honda go var. 1 aydır kullanıyorum. sıklıkla direksiyondaki ses tuşları takılı kalıyor ve ses sonuna kadar açılıyor. veya sonuna kadar kısılıyor. Servise bıraktım yazılım gelecekmiş sözde. Honda merkezi aradım onlarda yazılım çıkacak bu sorunu biliyoruz şikayet aldık merkeze yazdık yazılım çıkacak düzelecek diyorlar. soğuttu iyice müzik dinlemek işkence oldu. varmı bu sıkıntıyı yaşayan veya çözebilen.

Aracınız
Ayni sorun bende de var servise gittim ayni cevabi verdiler yazilim gelcekmis.
Erdi Bey merhaba. Sorun can sikici aklinizda olsun tuslar takildiginsa gosterge kismindaki menuleri degistiren tusa basip farkli bir gosterge secince tus takilmasi duruyor daha sonrasinda ekran ustunden kisabilirsiniz ben tek care bunu buldum daha kolay bir yolunu biliyorasaniz sizde yazarsaniz sevinirim.

LG-H815 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Yani ayni sekilde sorunu cozuyormusuz:) benim bi sorunum daha var sizde oluyormu bilmiyorum telefondan muzik calarken bi anda radyoya atiyor ama ekran sabit kaliyor donuyor

Aracınız
Yok henuz onu yasamadim ama kalkista bir titreme var bende yarim debriyajda hafif bi titreme yapiyor. Serviste baski balata volan degistirildi ama cozum olmadi sizde durum nasil pamuk gibi kalkis yapamiyorum

LG-H815 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri