Honda go problemleri

Aracınız
sakın honda go takılı almayın derim. alanın elinde kalıyor. bende şuan servisle uğraşıyorum orjinal teybini takın para felan istemiyorum dedim. cevap bekliyorum.

Aracınız
Merhaba Arkadaşlar. Elegance Pakette bulunan Honda Go multimedya sisteminin direksiyon tuşlarının takılı kalması ses açma kısma sorunları ile ilgili servislere yazılım gönderilmiş. Bu gün yüklemesi yapıldı Yolda kontrol ettim sorun giderilmiş gibiydi. Sizlerde servisinizde yaptırabilirsiniz 1 saat kadar zamanımı aldı. Sorun tekrarlar ise yine buradan bildiririm.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Merhaba Arkadaşlar. Elegance Pakette bulunan Honda Go multimedya sisteminin direksiyon tuşlarının takılı kalması ses açma kısma sorunları ile ilgili servislere yazılım gönderilmiş. Bu gün yüklemesi yapıldı Yolda kontrol ettim sorun giderilmiş gibiydi. Sizlerde servisinizde yaptırabilirsiniz 1 saat kadar zamanımı aldı. Sorun tekrarlar ise yine buradan bildiririm.

Bilgi için teşekkürler :eek:k:

Arkadaşlar selamünaleyküm bende 28 Eylül itibariyle dizel otomatik elegans aldım. İlk gün soğudum arabadan ses tuşları takılı kalıyor usb yi açmıyor.

RNE-L01 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Takılı olduğum aksamlarda sorun çıkar ise bu kısımlar garanti dışı kalır,
Teşekkürler. Yani bu üzerindeki teyp rezalet iki gün oldu alalı teyp kapalı geziyorum. Ses ya sonuna kadar açılıyor yada kısılıyor tamamen ve hala kısmaya çalışıyor bir de sesi var did did did did did hiç susmuyor.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Teşekkürler. Yani bu üzerindeki teyp rezalet iki gün oldu alalı teyp kapalı geziyorum. Ses ya sonuna kadar açılıyor yada kısılıyor tamamen ve hala kısmaya çalışıyor bir de sesi var did did did did did hiç susmuyor.

Bende multimedya yoktu linkteki multimedyayı alıp montajını kendim yaptım,

https://www.civictr.com/showthread.php/10747-Aliexpress-multimedya-montaj-ve-inceleme

Srkn55

0
Aracınız
Civic FC5 2018
merhaba bendede aynısorun var tuşlar takılı kalıyor ötüp duruyor ekrandan açıyorum sesi hep ekranda mp 3 var arkada radyo çalıyor başka bir sorum daha var park sensörlerinin sesi açılmıyormu mu geri vitese takıldığı zaman teyibin sesi kesilmiyormu

Aracınız
Öncelikle aracın hayırlı olsun. Senin gibi bende araçtan soğumuştum ve çözümü yoktu.

Üstteki mesajımı okursan bu sorunun çözüldüğünü ve servislerde yazılım güncellemesi ile bu saçma dertten kurtulabileceğini görürsün.

Servisin ile görüşmeni ve güncellemenin yüklenmesini talep etmelisin.. Kaldıki bu güncelleme geldiği gün ben foruma bunu yazdım ve sen aracı bu tarihten sonra aldıysan bayine bu konuda kızabilirsin neden bu güncelleme yapılmadan sana teslim edildi ve seni neden madur ettikleri konusunda hakkını arayabilirsin.

Geri