Honda go problemleri

Aracınız
Merhaba Arkadaşlar. Elegance Pakette bulunan Honda Go multimedya sisteminin direksiyon tuşlarının takılı kalması ses açma kısma sorunları ile ilgili servislere yazılım gönderilmiş. Bu gün yüklemesi yapıldı Yolda kontrol ettim sorun giderilmiş gibiydi. Sizlerde servisinizde yaptırabilirsiniz 1 saat kadar zamanımı aldı. Sorun tekrarlar ise yine buradan bildiririm.

Honda Mutluhan bundan haberinin olmadığını söyledi siz hangi serviste yaptırdınız acaba?

iPad cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

mkkadi

0
Honda Mutluhan bundan haberinin olmadığını söyledi siz hangi serviste yaptırdınız acaba?

iPad cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Babam aracı Ceme götürdüğünde henüz kendilerine gelmediğini gelince kolaylıkla yapabileceklerini söylemişler. Ben de merak ediyorum.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Civic FB7 2016
Araci 0 aldim.Aldigimdan beri nav multimedya problemleri bitmiyor.
Ilk kullanirken ses acma kapama kontrolu sorun oldu.Navigasyon zaten bir ise yaramiyor.Surekli yanlis yeri buluyor.1000 bakiminda resetlediler.Simdi de usb yi kullanayim dedim.Usb calarken pat radyo frekansi dinlemeye basliyoruz.Ekran usb ekrani sarki caliyor gorunuyor fakat radyo dinliyoruz.Sicaktan usb bellek sacmalamisti.Bu da ona mi bagli bilmiyorum.Kisaca go nun hangi ozelligini kullanayim desem o ozellikle ilgili kesin problem cikariyor.Sakin ha taktiracaksaniz boyle sorunlu cihaza para odemeyin.Benimki uzerinde geldi.Ne yapacam bilmiyorum.Cihazı servise birakacam artik ööö geldi.Goruntu var muzik yok navi yok.Zaten çözünürlük de düşük.
aynı sorun bende de var sorunu çözebildiniz mi

Aracınız
Civic FC5 2018
Merhabalar 2018 elegance dizel araç aldım. orjinalinde honda go var. 1 aydır kullanıyorum. sıklıkla direksiyondaki ses tuşları takılı kalıyor ve ses sonuna kadar açılıyor. veya sonuna kadar kısılıyor. Servise bıraktım yazılım gelecekmiş sözde. Honda merkezi aradım onlarda yazılım çıkacak bu sorunu biliyoruz şikayet aldık merkeze yazdık yazılım çıkacak düzelecek diyorlar. soğuttu iyice müzik dinlemek işkence oldu. varmı bu sıkıntıyı yaşayan veya çözebilen.

Aracınız
Civic FC5 2018
Merhabalar 2018 elegance dizel araç aldım. orjinalinde honda go var. 1 aydır kullanıyorum. sıklıkla direksiyondaki ses tuşları takılı kalıyor ve ses sonuna kadar açılıyor. veya sonuna kadar kısılıyor. Servise bıraktım yazılım gelecekmiş sözde. Honda merkezi aradım onlarda yazılım çıkacak bu sorunu biliyoruz şikayet aldık merkeze yazdık yazılım çıkacak düzelecek diyorlar. soğuttu iyice müzik dinlemek işkence oldu. varmı bu sıkıntıyı yaşayan veya çözebilen.
Merhaba, Bende de 2018 Dizel Otomatik Elegance var. Ancak Honda Go yok.
Honda Go sadece Executive de var diye biliyorum.
Siz ekstradan mı eklettiniz acaba ?

Aracınız
Civic FC5 2018
bu teypde yaziliminda sikinti var.imkan olsa yeni android teyp takarim Bu teypin markasi sanirim clarion.

MI 5s cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Kavas

0
Aracınız
Benim araçtada sabahları ilk çalışmada videoda ki gibi sesli çalışıyo ve ses giderek azalıyo. Gün içerisinde tekrar yapmıyo. Hava soğukken sesin şiddetide artıyo. Ancak ses haricinde başkaca bi problem yok. Herşey aktif bi şekilde çalışıyo. Böyle bi sorunla karşılaşan var mı?
https://youtu.be/ketX75RbqzM

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Benim araç o km aldırdığını bir hafta sonra video klip oynatırken atlama donma ses birden yükseltme sorunu vardı fabrikaya gönderdiler bekliyorum şimdi

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri