İlk çalıştırma esnasında stop etme sensör arızası olabilir mi?

İlk çalıştırma esnasında stop etme sensör arızası olabilir mi?

Merhaba.2000 model 1.4 İS aracım da araç ilk çalıştırmada istop etme sorunum var.gaz kelebeğini temizlettim ancak sorun çözülmedi.rolanti ve sıcaklık sensörleri arızalı sanırım.bana yardımcı olabilecek dostlarım lütfen msj atın.istanbuldayım.sonderece de mağdurum bu konuda.
Araç ısınınca hararet göstergesi ortaya gelınce sorun çözülüyor daha istop etmıyor.
Not: lpg var ancak benzinde de yapıyor sorunu

Hocam ilk önce servis'te sorununuzu tam olarak çözdürmeniz lazım.Kafanıza göre şu bu arızalı derseniz boşa parça almış olacaksınız.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Goldindirim İlk okuduğumda aklıma gaz kelebeği geldi ama temizlenmiş w0lkan hocam İstanbul' da tavsiye edebileceğin bir yer var mı?

Aracınız
Merhaba.2000 model 1.4 �S arac�m da ara� ilk �al��t�rmada istop etme sorunum var.gaz kelebe�ini temizlettim ancak sorun ��z�lmedi.rolanti ve s�cakl�k sens�rleri ar�zal� san�r�m.bana yard�mc� olabilecek dostlar�m l�tfen msj at�n.istanbulday�m.sonderece de ma�durum bu konuda.
Ara� �s�n�nca hararet g�stergesi ortaya gel�nce sorun ��z�l�yor daha istop etm�yor.
Not: lpg var ancak benzinde de yap�yor sorunu
Bir önceki pejo marka aracımda bu sorun aynısı vardı benzin pompası ve parçalarının değişimine giderek sorunu çözmüştük.

SM-G610F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Kesinlikle serviste sorunu hallettirmeniz lazım. Orası burası bozuk diyerek parça alırsanız toplama araçla kalırsınız bozuk bir şekilde.

Geri