Isıtmalı koltuk montajı

Isıtmalı koltuk düşünüyorum. Çinden malzemeler gelmişti,ilk teşebbüsünde,koltuk kılıfını çıkardım fakat alttaki orjinal kılıfı nasıl çıkaracağımı çözemedim tekrar kılıfı taktım
Acaba pratik yolu varmı fermuarlımı? Tamamen çıkarmadan yapıcam zaten,

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Isıtmalı koltuk düşünüyorum. Çinden malzemeler gelmişti,ilk teşebbüsünde,koltuk kılıfını çıkardım fakat alttaki orjinal kılıfı nasıl çıkaracağımı çözemedim tekrar kılıfı taktım
Arkada bir fermuar var ama öne ulaşım oluyor mu bilmiyorum. Bir bakın sizin kasada da fermuar olması lazım

HTC U11 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hangi ürünleri aldınız link atabilir misin. Teşekkürler.

D5803 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hangi ürünleri aldınız link atabilir misin. Teşekkürler.

D5803 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Koltuk ısıtıcı diye aratırsanız çıkar ben alalı 6 ay oldu diğer aracıma yapacaktım nasip olmadı 180 TL civarı ön 2 koltuk için hem sırt hem oturduğumuz yer için 4 pedli tam kablo sigorta anahtarı her şeyi var

Koltuk ısıtıcı diye aratırsanız çıkar ben alalı 6 ay oldu diğer aracıma yapacaktım nasip olmadı 180 TL civarı ön 2 koltuk için hem sırt hem oturduğumuz yer için 4 pedli tam kablo sigorta anahtarı her şeyi var

2 koltuk yüklü Koltuk sıcak ısıtmalı koltuklar Otomobiller evrensel Kapakları karbon Fiber Isıtmalı Koltuk Isıtıcı 12 V 2 Dial 5 Seviye anahtarı
http://s.aliexpress.com/NNv63qyM?fromSns=Copy to Clipboard

Geri