Japon arabaları forumlarda hep ezilmek zorunda mı ? :)

Çok doğru şeyler söylemişsiniz , fakat biraz kullanıcı profilinin de sorunlu olduğunu görmekte fayda var . Ben geçen sene ilk Honda mı alıp bu foruma kaydolduğumda kullanıcı profilinin farklılığını fark ettim. Alfisti forumunda arabası hakkında kötü konuşan pek göremezsiniz , varsa da bir süre sonra arabasını satar gider . Herkesin marka aidiyeti en üst seviyededir . Burada ise en şaşırdığım şey , insanlar rahatlıkla kendi arabasını gömebiliyor ve daha da şaşırtıcı olan bunların büyük çoğunluğu peşpeşe birden fazla Honda kullanmış adamlar. Yani dayatma mı var , zor mu kullanılıyor anlamak mümkün değil , memnun değilsen kullandığın markayı değiştirirsin , bu kadar basit.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Söylediklerine harfiyen katılıyorum bir çok foruma girdim okudum, bu honda ve toyotacılar kadar kendi kullandığı arabayı yerin dibine sokan görmedin anlamak zor okadar nefret ediyosan satarsın :)

vtec kicked in yo !!!

Aracınız
Alfa Romeo sorun ve sıkıntı denilince akla ilk gelen markalardan olmasına rağmen kullanıcıları italyan tasarımı spor otomobil ruhu diyerek alfalarını seviyor ancak alfaların yeni modellerine baktığınızda kendi kendine şişen airbagler kırılarak kopup elde kalan kapı açma kolları daha neler neler:) bunlara rağmen hala giulietta ve mito gibi modeller büyük aşkla kullanılıyorsa FC5 in arka sütun göçüğü bunların yanında hiçbirşey bence.

Aracınız
Civic FD6 2010
Gömmekten kastım eleştirmekti zaten :) Yani korkusuzca eleştirebilmek :)

1.7 dti opel corsa alıyorlar önce arıza ışığını söndürmeye bir üç ay uğraşıp sonra arkalarından fabrika bacası gibi duman çıkara çıkara geziyorlar, resmen sağlığa zarar 1.7dti milattan önceden kalma motor, ben görmedim bir tane dizel japon arabası bir tane uzakdoğu arabası ki arkasından kara duman atsın japonlar kara duman atmıyor
O bahsettiğin Corsalar yazılımlı da ondan siyah duman atıyorlar dostum . 1.7dti bu işe en uygun dizel makinalardan biri , yolda gezenlerin en hafifi 250 bg.

Alfa Romeo sorun ve sıkıntı denilince akla ilk gelen markalardan olmasına rağmen kullanıcıları italyan tasarımı spor otomobil ruhu diyerek alfalarını seviyor ancak alfaların yeni modellerine baktığınızda kendi kendine şişen airbagler kırılarak kopup elde kalan kapı açma kolları daha neler neler:) bunlara rağmen hala giulietta ve mito gibi modeller büyük aşkla kullanılıyorsa FC5 in arka sütun göçüğü bunların yanında hiçbirşey bence.
Ben sıfır km alıp üç sene Giulietta kullanmış biri olarak o bahsettiğiniz sorunların hiç birini yaşamadım etrafımda yaşayan kimseye de rastlamadım . Üç yılın sonunda Alfa 94.000 km ye geldiği ve Civic RS i hem beğendiğim hem de 0 km Giulietta dan daha ucuz olduğu için aldım ve hiç pişman değilim gayet memnunum.
Bizim sorunumuz maalesef hiç bir temeli olmayan kulaktan dolma şehir efsanelerine itibar etmek . Adamın adı çıkacağına canı çıksın derler ya , Alfa konusu da öyle işte , günümüz gerçekleriyle hiç ilgisi yok