Kartal Gözü Led

Arkadaşlar Kartal Gözü Led ( EagleEye) ı aynaya bağladım . Fakat üç kablo var . Ben şöyle istiyorum . Kumanda ile kapıları avında tavan ışığı ile beraber yansın
Sinyal ve 4lude ise Amber rengi yansın
. Beyaz için tavandan aldım . Bağladım . Ama sinyal den alıp bağladığım zaman sürekli yanıyor ve sönmüyor . Ve sigortayi attiriyor

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Bu araçlar eksi tetik ile çalışıyor. Tetik kablolarını eksilere bağlar iseniz probleminiz ortadan kalkar. Yani demek istediğim 3 kablodan x kablosu sinyal, y kablosu tavan ışığı, z kablosu ise boşta kalıyor. z kablosunu herhangi bir elektrik çeken kabloya takarsınız, mesela sinyalden gelen artı kısmına, y kablosunu tavan ışığının şase kablosuna, x kablosunu da sinyalden gelen şase kablosuna takarsınız.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaşlar Kartal Gözü Led ( EagleEye) ı aynaya bağladım . Fakat üç kablo var . Ben şöyle istiyorum . Kumanda ile kapıları avında tavan ışığı ile beraber yansın
Sinyal ve 4lude ise Amber rengi yansın
. Beyaz için tavandan aldım . Bağladım . Ama sinyal den alıp bağladığım zaman sürekli yanıyor ve sönmüyor . Ve sigortayi attiriyor

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

https://www.civictr.com/showthread.php/1735-Ayna-altı-led!(kartal-gözü-led-de-başbakan)

Geri