Konsolda belgesel, tablet, arac ici WiFi kablosuz internet, miknatisli tutucu

sk67a

0
Ynt: Konsolda belgesel, tablet, arac ici WiFi kablosuz internet, miknatisli tutucu

Ynt: Konsolda belgesel, tablet, arac ici WiFi kablosuz internet, miknatisli tutucu

[quote author=OcEloT link=topic=188.msg1880#msg1880 date=1392970280]
Mıknatıslı tutucunun siparişini verdim. Hafta sonu da bir yapı marketten cırtcırtlı bantımı alır takarım artık. Teşekkür ederiz Sami Abi. :)
[/quote]

Linkini verdiğim ürün tablet için. Cep telefonu için ayrı bir ürün var. Umarım tablet için sipariş ettiniz.

Cep telefonu için olan diğer ürün:

http://www.n11.com/nite-ize-steelie-car-mount-kit-arac-montaj-kiti-P16488726

Keyifli ve güvenli sürüşler. Araç sürerken tablet veya cep telefonu aman dikkatinizi dağıtmasın.

abiyim aynen son cümlene katılıyorum dikkatli olsunlar ;)

ocelot

0

[quote author=sk67a link=topic=188.msg1889#msg1889 date=1392996621]
[quote author=OcEloT link=topic=188.msg1880#msg1880 date=1392970280]
Mıknatıslı tutucunun siparişini verdim. Hafta sonu da bir yapı marketten cırtcırtlı bantımı alır takarım artık. Teşekkür ederiz Sami Abi. :)
[/quote]

Linkini verdiğim ürün tablet için. Cep telefonu için ayrı bir ürün var. Umarım tablet için sipariş ettiniz.

Cep telefonu için olan diğer ürün:

http://www.n11.com/nite-ize-steelie-car-mount-kit-arac-montaj-kiti-P16488726

Keyifli ve güvenli sürüşler. Araç sürerken tablet veya cep telefonu aman dikkatinizi dağıtmasın.

[/quote]

Abi ben zaten telefon için sipariş ettim. Sizin üstte linkini vermiş olduğunuzu. Aparatı kısa olan. :) Uyarı için teşekkürler Abi.

Geri