Konumuz Cam Filmi :)

Aracınız
Merhaba arkadaşlar
Kısa süre önce Honda Civic Sedan 2012 Elegance otomatik beyaz araç alarak aranıza tekrar katıldım Tabii ki arabada cam filmi yok Önceki kullanıcısı taktırma mış Ben de arabanın satışından sonra ruhsatı almak için karakola gittim Bu arada polis memuru ile sohbet etme şansı buldum hemen cam filmi ile alakalı soru mu sordum arabamda şu an cam filmi yok taktırsam bir sakıncası var mı dedim Şu an cam filmi yasası ile alakalı net bir sonuç olmamakla beraber biz de bekliyoruz Yani demek istediğim şu şu an cam filmi yasak değil serbest 1 ve 2 numaralar fakat yakın zamanda cam filmi Yönergesi çıkacak bu yönergede şu şu şu markalar şu şu şu özellikli filmler sadece serbesttir ibaresi olacak film yaptırıp tekrar Sökü onaylı film taktırmak Tansa biraz bekleyin yönerge çıktın ona göre taktırır siniz dedi

SM-G800H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Kısaca arkadaşlar onaylı cam filmi ile alakalı bir malumatı olan arkadaşımız var mı

Aracınız
Kısaca arkadaşlar onaylı cam filmi ile alakalı bir malumatı olan arkadaşımız var mı

Belirsizlik devam ediyor emniyet genel müdürlüğü kaygıları olduğu hususlar olduğunu belirtip bazı taslakta yer alan maddelere onay vermiyor deniliyor ama ben kendi adıma önlere 1 arkalara 2 numara olarak 3M in cam kırılmasını önleyen güvenliğe yönelik filmini taktırdım. Yaklaşık 15 aydın da kullanıyorum çevirme vb yol denetimlerine rast gelsemde durdurulmadım inş bunda sonrada durmazlar

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Arkadaşlar cam filmini söktürüp beklemede olan biri olarak bu konuyu hem tuningci arkadaşa hem trafik polisine bizzat sordum.
Öncelikle tuningci herkes ve bizler yasayı bekliyoruz, şuan istenirse açık ve orta markalı çekiyoruz ve fatura, onay, garanti belgesini veriyoruz. Ayrıca ışık geçirgenlik belgesi felan sizden istenirse bizde ne belgeyse düzenleriz sonra gene dedi. Ama 3m llumar suntek gibi markalı filmler bizimki dedi.
Trafik poliside yasa zor çıkar ki çıksa bile film şu numara şu derece diye net çıkmaz çünkü herzaman bir açıklık kalır dedi. Siz ön cam hariç, hepsini 1 numara yani %35 yada ön yan gene 1 numara ve arka yan ile arka camı en fazla 2 numara yani %20 yapın gitsin dedi .
Bu arada mask nickli arkadaşı sanırım opel formundan hatırlıyorum eski bir opelci olarak ☺

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Arkadaşlar cam filmini söktürüp beklemede olan biri olarak bu konuyu hem tuningci arkadaşa hem trafik polisine bizzat sordum.
Öncelikle tuningci herkes ve bizler yasayı bekliyoruz, şuan istenirse açık ve orta markalı çekiyoruz ve fatura, onay, garanti belgesini veriyoruz. Ayrıca ışık geçirgenlik belgesi felan sizden istenirse bizde ne belgeyse düzenleriz sonra gene dedi. Ama 3m llumar suntek gibi markalı filmler bizimki dedi.
Trafik poliside yasa zor çıkar ki çıksa bile film şu numara şu derece diye net çıkmaz çünkü herzaman bir açıklık kalır dedi. Siz ön cam hariç, hepsini 1 numara yani %35 yada ön yan gene 1 numara ve arka yan ile arka camı en fazla 2 numara yani %20 yapın gitsin dedi .
Bu arada mask nickli arkadaşı sanırım opel formundan hatırlıyorum eski bir opelci olarak ☺

Hayir ben 2011 yilinda ilk arabami aldim
Oda honda civic premium du
2012 de fb7 aldim.
Gecen ay tekrar fb7 aldim
Baska marka araba hic
Honda forumlari disinda baska marka forumlarinda hic olmadim

Aracınız

Ozzi

0
Aracınız
Civic FD6 2009
Bende ön cam hariç onlere 1 arkalara 2 çektirdim llumar marka

İmkansızı dene, belki değildir!

Ozzi

0
Aracınız
Civic FD6 2009
Tam olması gereken bu aslında. Fazla koyuya gerek yok.
Burda llmara 500 tl istediler, siz nekadar verdiniz?

Bi tanıdık aracılığıyla gittim 300 TL tuttu. Kendim başka biyere sordum 450 TL dedi

İmkansızı dene, belki değildir!

Geri