Kumanda sorunu

Aracınız
Araç 2011 civic elegans otomatik...Kumanda çalışmıyor...piline falan bakıyorum tekrar kapatıyorum...bir iki açıyor sonra yine açmıyor.anahtar kapıyı açıyor aracı çalıştırıyor.Anahtarcı kumanda da sorun yok sağlam dedi...araca tanıtmam lazım aracı getir falan dedi... bende pek güvenemedim açıkcası...Bilgisi olan arkadaş varsa yardımlarını bekliyorum...

Aracınız
Civic FB7 2015
Cevap verilmiş ama pil 3v gerilim veriyorsa temassızlık yoksa merkezi kilit sisteminin sigortasına baktırın.Başıma gelmişti adam çakmaklığın sigortasını ararken merkezi kilidin sigortasını çıkarmış. Kumandadan açılıp kapanmıyordu kapılar. Zar zor bulmuştuk. İyi bir oto elektrikçiye gitmenizi tavsiye ederim bu araçlar da sigortaları kontrol ederken kısa devre yaptırıp araca zarar verme riski var.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2015
Ara ara acip kapiyorsa sigorta olamaz. Oncelikle pili degistirmekle baslayin derim. Sonra diger secenekleri degerlendirin

Haklısınız sigorta yandığında hiç açıp kapatmaması lazım. Benim aracımda arıcın sağ tarafın kapıları açıp sol taraf kumandadan kontrol edilmiyordu. Değişik bir durum du sigortası takılınca düzelmişti.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Araç 2011 civic elegans otomatik...Kumanda çalışmıyor...piline falan bakıyorum tekrar kapatıyorum...bir iki açıyor sonra yine açmıyor.anahtar kapıyı açıyor aracı çalıştırıyor.Anahtarcı kumanda da sorun yok sağlam dedi...araca tanıtmam lazım aracı getir falan dedi... bende pek güvenemedim açıkcası...Bilgisi olan arkadaş varsa yardımlarını bekliyorum...
Pil işini arkadaşlar söylemiş. Eğer düzelmez ise anahtar içindeki kartın lehimleri tazelenebillir. Bir kez başıma geldi. Böyle halletmiştim.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Geri