Aracınız
İyi geceler, yeni civic aracımızda kumandadan sanroof ve camlar açılıp kapatılabiliyor bildiğiniz üzere, buna aynaları da ekleyebilir miyiz? Serviste modül tarzı birşey var mıdır ya da yazılımsal müdahale ile yapılabilir mi? Teşekkürler

İyi geceler, yeni civic aracımızda kumandadan sanroof ve camlar açılıp kapatılabiliyor bildiğiniz üzere, buna aynaları da ekleyebilir miyiz? Serviste modül tarzı birşey var mıdır ya da yazılımsal müdahale ile yapılabilir mi? Teşekkürler

Ben cuma günü gittiğimde sordum aynısını.teorik olarak mümkün ama şu an bu modifi destekleyen güncelleme gelmedi dediler. Bence ayna katlanma sisteminin kumandaya entegre olmaması çok saçma

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
[MENTION=5445]thetepe[/MENTION] merhaba,

honda ecular üstünde yazılımsal müdahaleye izin vermiyor. aslında 3 satır kod ama japon amcalar sanırım çok arzıza vermesin diye can bus değil kablo çekerek bağlantı yapıyor. o yüzden modül ile basitçe halledilir. Ama oturup birinin yapması gerekir veya benim fc5 almamı beklemeniz lazım :) o zaman kadar da ucunda para olduğu için mutlaka yaparlar :)

Aracınız
Nasıl yapılıyor kardeş anlatırmısın ben bilmiyorum

Arkadaslar fc5 de kulandadan kikit acmaya bikez dokunup kilidi acinca 3-5 san bekleyin ve acma tusuna basili tutun camlarin ve sunroof un acikdigini gorecekseniz. Ayni islemi kapatma icin uygularsaniz kapandigini goreceksiniz

Ehktkd

0
[MENTION=5530]bandolero35[/MENTION] Açık camlarınıda açıp kapatıyor mu ? Denedim sanroof kapandı ama camlar kapanmadı

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=5295]Ehktkd[/MENTION] [MENTION=5244]İlengiz01[/MENTION] Arkadaşlar resimde anlatıldığı şekilde uygulayın,

Arkadaşlar ben ve Elektrikçim kapıları kitledin zaman direk aynaların da otomatikmen kitlenmesin üzerinde çalışıyoruz size detaylı anlatımı çalışmalar bittiği zaman yapacağım şuan kendi aracımda uyguladım fakat içerden kapıları kitlendigi zaman araç hareket halinde iken bile aynaları kapatıyor bu sorunu düzeltme ile uğraşıyoruz şuan düzelttim de herkese anlatacağım

Kumandadan camları açmak ben de olmuyor nedense kitapçıkta ben de gördüm ama basılı tutuyorum açılmıyor hiçbir tepki vermiyor araba acaba ayarlarda bir ayarımı var

Geri