led lamba takarken sigorta attı. Yardım lütfen..

7bb30f53-8f98-402b-bb70-12d8aa43ac28.jpg
Araç içi lambalar, torpido, kapı altı ve bagaj lambasının sigortası ok ile gösterildiğimi yeri değiştirerek sorun gitti. Lambaların hepsi yanmaya başladı. Honda'ların sigortaları diğerlerine göre daha küçük. Ben biraz büyüğünü ama aynı 7.5 a değerinde buldum, taktım sorun gitti.

>Ancak kısa far olayını hala çözemedim. Manuelde yanmıyor, otomatiğe alınca hava kararınca yanıyor. Sigortalarını kontrol ettim motor kısmında herhangi bir sorun yok sağlamlar.
Servisi aradım sigortada sorun olsa otomatikte de yanmayacağını söylüyor.
Servise gitmeden başka çözüm önerisi olan ,yada benim kontrol edebileceğim başka bir durum önerisi olan var mı?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

[MENTION=11758]w0lkan[/MENTION] sizin de kısa far sıkıntınız oldu mu? Yani kısa farın manuel ve otomatik sigortası olduğuna emin misiniz? Servis bi bakmamız lazım yine de diyor ama yakın yerde değilim servise. Kitapçıkta kısa far sağ ve sol için sigortasını motor kısmındaki yerde gösteriyor. Onlarda sıkıntı yok. Direksiyon altındaki yerde sadece aydınlatmalar yazıyor. Acaba onla mı bir bağlantısı var bilemedim

Volkan Dizge

0
Yönetici
Ad Soyad
Volkan Dizge
Aracınız
Civic FD6 2011
[MENTION=10900]sword42[/MENTION] benim sorunum park lambalarında olmuştu, plaka lambaları falan da gitmişti. Atmış olan sigortayı da direksiyonun altındaki yerde bulmuştum. Kahverengi renkte 7.5 luktu hatta. Benim aracımda otomatik yanan far yok bu konuda fikir yürüttüm sadece otomatik yanan manuel olarak yanmıyorsa farlarınız manuel olarak yakan sigorta(varsa) o atmıştır diye.

iPhone cihazından gönderildi.

[MENTION=11758]w0lkan[/MENTION] servis de net konuşmadığı için tekrarsan sorayım size dedim. Farları açıp bir de plaka lambalarına bakayım ordan bir fikrim olur en azından.

Geri