Lpg de tekleme

Meraba arkadaslar aracim 2009 civic premium 1.6 brc marka tüp takılı aracım benzindeyken herhangi bir tekleme gibi sorun söz konusu degilken lpg de özellikle dusuk devirlerde cok azda olsa hizimi artirmak yuklenmek istedigimde arac bi tekleme yapiyor 1-2 saniye gaz yemeyip ondan sonra toparlanip devam ediyor bunun sorunu ne olabilir bilgisi olanlar paylasirsa sevinirim. ( memlekette bilgisayara bagladim hataları sildirdim lpg kalibrasyonu yaptirdim ama geçmedi)

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Hepinize tesekkur ederim afr ayarini bilmiyordum internetten baktim afr ayarindan sonra acaba duzelirmi yoksa kronik bi sorun ve devam edermi

Garanti veriyorlar. Fakat herkez yapamıyor. Sistemi bağlayıp yola çıkıyorsunuz. Önce şehir içi ayar sonra uzun yol ayarı. Afr için tam gaza basıp max yakıt karışımını ayarlıyor. İnternette videoları mevcut.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Garanti veriyorlar. Fakat herkez yapamıyor. Sistemi bağlayıp yola çıkıyorsunuz. Önce şehir içi ayar sonra uzun yol ayarı. Afr için tam gaza basıp max yakıt karışımını ayarlıyor. İnternette videoları mevcut.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Cok tesekkur ederim hocam cevap veren herkese

Geri