Lpg tanki hakkinda

memmet

0
Aracınız
Merhabalar. Sizlere sorularım olacak.

1- 2018 elegance eco cvt civic'in lpg tankı kaç litreliktir. Bilen arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.
2- Hız sabitleyici nasıl kullanılır. ( Cahilliğimi bağışlayın )
3- 32 lt. lpg ile Ankara şehir içi (Bağlıca- Basınevleri arası ) 350 km. normalmi dir?
4- Orjinal ekranda video izleme varmıdır?
Şimdiden teşekkür ederim.

1- 2018 elegance eco cvt civic'in lpg tankı kaç litreliktir. Bilen arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.
3- 32 lt. lpg ile Ankara şehir içi (Bağlıca- Basınevleri arası ) 350 km. normalmi dir?
2-) aracın istediğin hıza ulaştığında direksiyondaki Main tuşuna bas, ekranda resimdeki işaret çıkacak. sonra Set tuşuna basınca sabit hız devreye girer. devreden çıkarmak için frene basarsın yada cancel tuşuna basarsın.

4_) ekranda video izlersin ama hareket halinde değil. onun için farklı yöntemler var, forumda bulabilirsin. 2018730_20510129.jpg

6055P cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

Diğer iki soruyu da ben cevaplıyayım,

1. Tank 43 yada 44 Litre diye hatırlıyorum

3. Bence değer normal.

memmet

0
Aracınız
2-) aracın istediğin hıza ulaştığında direksiyondaki Main tuşuna bas, ekranda resimdeki işaret çıkacak. sonra Set tuşuna basınca sabit hız devreye girer. devreden çıkarmak için frene basarsın yada cancel tuşuna basarsın.

4_) ekranda video izlersin ama hareket halinde değil. onun için farklı yöntemler var, forumda bulabilirsin. Ekli dosyayı görüntüle 7282

6055P cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Teşekkürler kardeşim.

1. normal şartlarda büyük tip lpg tankı simit ise 43 lt dir. ancak emniyet amaçlı şamandıra ile 32 -33 litre arası lpg alabilirsiniz. ustanız ile görüşürseniz bu miktarı biraz daha artırabilir.
3. yaklaşık 100 km 9 lt lpg yakmışsınız bu da normal bir değer şehir içi için.

Aracınız
Değerler şehiriçi için güzel. De Balıkesir'de ışıklarda duran adam ışığa trafik diyor. Ben 1.5 saatte 20 km gidemediğim oluyor, geçtiği oluyor :) Birgün Ankara'ya geldim, taksici amma trafik var bugün dedi. Katil olmamak içten bile değildi :D

Oguz6

0
Aracınız
[MENTION=14525]gecceanduana[/MENTION] doğru Ankara da İstanbul kadar trafik yok ama o kadar çok yokuş varki inan çoğu trafiğe bedel İstanbul da bildiğim kadar çok yokuş olan bir şehir degil

Aracınız
[MENTION=14525]gecceanduana[/MENTION] doğru Ankara da İstanbul kadar trafik yok ama o kadar çok yokuş varki inan çoğu trafiğe bedel İstanbul da bildiğim kadar çok yokuş olan bir şehir degil

Hocam Kağıthane'de öyle yokuşlar olur ki 750 cc'lik Honda Shadow ile çıkamadım yokuştan aşağı devrildim. Bizde de var :) Trafikte beklemektense deve bağırtan yokuşunu çıkmayı tercih ederim. Hergün trafik çekmenin eziyetini İstanbul'lular bilir :)

Oguz6

0
Aracınız
Yannis anladınız tabi eziyet açısından trafik farklı ben yakıta etkisi açısından trafiğe bedel buradaki yokuslar demek istemiştim

Geri