Lpg tuşuna basılı tutmak

Merhaba , daha önce bu konu konuşuldu sanırım ama sormak istediğim mesele şu .. Bugün yakıtım tek dişe düştü ve lpg tuşuna basılı tuttum bip sesi geldi ve iki dişe çıktı neyse aralıklarla sürmeye devam ettim bir süre sonra tekrar bir dişe düştü ve tekrar lpg tuşuna basılı tuttum iki dişe çıktı ve park ettim aracı eve çıktım.Acaba bunu yapmak doğru mudur ? Ve neden basınca lpg kendini düzenliyor anlam veremedim.Acaba diyorum üçüncü kez olduğunda da tekrar iki dişe çıkacak mı.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Merhaba , daha önce bu konu konuşuldu sanırım ama sormak istediğim mesele şu .. Bugün yakıtım tek dişe düştü ve lpg tuşuna basılı tuttum bip sesi geldi ve iki dişe çıktı neyse aralıklarla sürmeye devam ettim bir süre sonra tekrar bir dişe düştü ve tekrar lpg tuşuna basılı tuttum iki dişe çıktı ve park ettim aracı eve çıktım.Acaba bunu yapmak doğru mudur ? Ve neden basınca lpg kendini düzenliyor anlam veremedim.Acaba diyorum üçüncü kez olduğunda da tekrar iki dişe çıkacak mı.

Hocam tamamen şans eseri olmuş. Her zaman olmaz o. Basınca göre ayarlı ışıklar. Aç kapa esnasında algılama o şekilde olmuş.

kayhanbozkus

0
Yönetici
[MENTION=12686]samuraiii[/MENTION] lpg tusuna basili tutmak lpg'yi kalibre ediyosun mesela kendimden ornek vereyim dun depoyu fulledim ama yarim depo gosteriyodu basili tuttum ve duzeldi.

HUAWEI MT7-L09 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Alp92

0
Aracınız

Hocam eğer normal sürüşte araba ikaz verip benzine geçtiyse ve siz basılı tutup 3dişe çıkarırsanız ya da 2de olabilir 1-2dakika içinde yine ikaz vererek benzine geçer bu gazın bittiğni gösterir aynı olay başıma geldi servise sorduğumda kalibrasyonu sadece gaz aldığnız zaman yapın başka zaman yapmayın dendi bana.

Aracınız
Civic FB7 2015
bu nasıl oluyor arkadaşlar. gazı fulleyip kontak açık calısır şekildemi basılı tutacağız brc lpg tuşuna ? yoksa sadece kontak açıkken daha benzindeykenmi basılı tutacağız ?

kayhanbozkus

0
Yönetici
[MENTION=5239]vasco1925[/MENTION] bu yalnizca FC5 kasada gecerli bir durum. Sanirim arabaniz fb7 yanlis gormediysem.

HUAWEI MT7-L09 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri