Marş esansında gelen ses?

2010 elegans aracımı yeni aldım sabah ilk çalıştırmada gıjjj diye bir ses geliyor marş basarken daha sonraki çalıştırmalarda olmuyor bu sorunu yaşayan arkadaş varmı acaba problem neden kaynaklı?

LG-M250 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

mert11

0
Bu ses bende de iki kıştır var. ama sadece kis aylarinda ve sabah ilk calismada oluyor. Bahara dogru duzeliyor sonra ekim kasimda tekrar basliyor :) gercekten mal sahibi olarak aractan gelen o ses insanin canini oyle bir yakiyor ki. Bunla ilgili hondaci kadir ustayla gorustum. Daha oncede cok karsilastigini kis aylarinda arac sogukken olacagini, araca herhangi bir zarari olmayacagini, ama isterse mars motoru kismini acil iyice temizleyim yaglayil takildiginda duzelecegini, bunun 100 tl civari bir ucreti olacagini soyledi. Muhtemelen yagsziliktan dolayi disliler sogukta yapiyor sese bakinca insan urkuyor cani skliyor gercekten kotu bir ses. Ben simdilik bu kisi da atlatip musait bir vakittr subap ayarina goturdugumdd bu bakimi da yaptirmayi dusunuyorum. Gercekteb hicbir zararari yok mu acaba bu konuda supheliyim cunku ses cok kotu ve sonucta dislililer birbirine carpiyor ciddi asinma olur ve agir hasar yapmaz umarim.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Bu sorun bende de vardı marş motoru sökülüp dişli temizlendi yağlandı ve marş kömürleri değişti sorun düzeldi.

GT-I9500 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Dragon

0
Aracınız
150 tl filan tuttu geçen sene ekim 2017 ama sonucu görünce keşke önceden yaptirdaydim dedim.

Gule gule kullanin, bu sekilde kullanimin zarari olup olmadigi hususunda birsey soyledi mi ustaniz. Sogukta sabah calistirirkenki o ilk ses cok kotu.

Dragon

0
Aracınız
Kısa vadede olmasada yinede sorun olur dedi dişli Sıyiriyor dedi bide 150 için Marş dişlisini bozabilir dedi.

Yani anladigim kadariyla sogukta ses geliyor yazin ses gelmiyor ama bu ses yazin gelmese de yine her marsda ayni sorun oluyor ama ses gelmiyor. Ses gelmemesi bizi aldatiyor mu acaba yazin da disli siyiriyor mu kisinki gibi

Selamlar..Maalesef benim 2013 Elegance da da ayni Ses cikmaya basladi..Aracin Garantisi devam ediyor,acaba Garanti kapsaminda islem yapilir mi yoksa bu dahil olmaz mi? Serviste Garanti kapsaminda yaptiran arkadaslar varsa,lütfen bir bilgi verebilir mi? Saaygilar..

Aracınız
Civic FB7 2015
Marş motorunda sıkıntı yoksa akü ömrünü tamamladığında açığa çıkabiliyor. Marş sırasında uzama oluyor. Ben yeni akü taktığımda gitmişti.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Selamlar..Maalesef benim 2013 Elegance da da ayni Ses cikmaya basladi..Aracin Garantisi devam ediyor,acaba Garanti kapsaminda islem yapilir mi yoksa bu dahil olmaz mi? Serviste Garanti kapsaminda yaptiran arkadaslar varsa,lütfen bir bilgi verebilir mi? Saaygilar..

Öncelikle garantiden şansınız deneyin derim.

Geri