Meguiars Hızli cila kullanan varmi ?

Aracınız
En güzel ,en sağlıklı, en ekonomik yıkama kendinizin kovaya suyu doldurup içerisine uygun şampuanı koyduktan sonra ellerinizle geniş yıkama eldiveni ile her yerini ovmanız ve mümkünse ( basınçlı su cila ve yüzeyi hemen aşındırıyor benim kanımca)yine kovaya suyu doldurup dökerek duruladıktan sonra geniş bir mikrofiber su ( bunların da kalitesi var deneyimle paranız değerli ise iyi bez alın derim)emici bez ile kurulamanızdan geçer geniş bir eldiven ile her tarafını

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Evet
Yikama sungeri yada yikama eldiveni kesinlikle daha az zarar verir

SM-G800H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
bahsedilen ürünlerin çoğunu denemedim. yazdıklarınız sayesinde fikir sahibi oldum teşekkür ederim.
ama ben şimdilik kendimi kurtardığımı sanıyorum. arabama yapılan seramik için verilen garanti: 30 ay. ama aynen dediğiniz gibi ben 2 yılı kurtarayım yeter diyorum. uzun vadede ekonomik ve tasasız. artık kendim yapamıyorum maalesef :( bu durumda benim için en idealini buldum sanıyorum. düzenli bakımı da cüzi bir ücrete firma yapacak o da beni uygulama sıkıntısından kurtaracak.
biliniyor ki üreticiler bu rakamları abartıyor ( 3 yıl.. 5 yıl...) hem de dediğimiz gibi yol-ortam koşulları malzemenin ömründen yiyor. bu durumda beklentileri abartmamak gerek. sonrası hüsran... ama çok zor da değil! bikaç deneme bikaç yanılmaya bakıyo:)
Seramik yikama icin
50 kere oto yikama garantisi veriyorlar
Sonra etkisi bitiyor diye duymustum

zero

0
Seramik yikama icin
50 kere oto yikama garantisi veriyorlar
Sonra etkisi bitiyor diye duymustum

ben gerekli ilgi ve alakayı gösterip raporlamaya devam edeceğim. bakalım görücez ne kadar gidecek?
seramik ve koruma üzerine hurafe, şehir efsanesi çok.. ben de bunları duyuyorum
bence bu söylenen de öyle gibi görünüyor: 50 yıkama.. verilen birim bir tuhaf değil mi?
nasıl yıkama? hangi malzeme ile yıkama? ayrıntı yok:) yıkamadan yıkamaya, verilen birim 45 yıkama da olabilir 67 de..
bir de seramik yapılınca "kurşun bile geçirmemeli, araba pert olsa bile çizilmemeli" şeklinde beklentiler...

Aracınız
ben gerekli ilgi ve alakayı gösterip raporlamaya devam edeceğim. bakalım görücez ne kadar gidecek?
seramik ve koruma üzerine hurafe, şehir efsanesi çok.. ben de bunları duyuyorum
bence bu söylenen de öyle gibi görünüyor: 50 yıkama.. verilen birim bir tuhaf değil mi?
nasıl yıkama? hangi malzeme ile yıkama? ayrıntı yok:) yıkamadan yıkamaya, verilen birim 45 yıkama da olabilir 67 de..
bir de seramik yapılınca "kurşun bile geçirmemeli, araba pert olsa bile çizilmemeli" şeklinde beklentiler...
:)
Seramik kaplama olayini ben
Cila uygulamasinin sertlesmis hali olarak goruyorum

S

Silinen üye 11736

Guest
Quik wax 51,5 TL’ye bugün n11den arkadaşa aldık, başka bir arkadaşımın tavsiyesiyle aldık beyaz fc5i var boyası mükemmel durumda şu an seramik kaplaması yok. Olanlar kadar parlıyor bence.

iPad cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
kesinlikle harika ürün

Aracınız
Quik wax 51,5 TL’ye bugün n11den arkadaşa aldık, başka bir arkadaşımın tavsiyesiyle aldık beyaz fc5i var boyası mükemmel durumda şu an seramik kaplaması yok. Olanlar kadar parlıyor bence.

iPad cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Benim çok beğendiğim bir urun Bugün tekrar siparişini verdim

Aracınız
Civic FC5 2019
söylediğiniz ürünü ben kullandım gayet güzel su kaydırma özelliğide var ince bir katman olarak camlarada sürüyordum arka cama parlaklık iyi magirus bence çoğu üründen güzel

Aracınız
Hızlı cilayı bende kullandım fakat 2 yıkama sonra gidiyor. Sonax kırmızı kutu güçlü cila biraz daha dayanıklı ama çok parlatmıyor sanki. Sanırım en iyi parlatanı sanayide sıkça kullanılan belco olan. Ama dediğim gibi 3-5 yıkama sonra maalesef akıp gidiyor.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Koch Chemie Protector Wax öneririm. Ürün konsantre olarak satılıyor sulandırıp kullaniliyor. Sonax meguiers gibi ürünlere göre daha ekonomik ve etkili.

Geri