memleket havası..

memleket havası yaradı bizim araca. daha bi güzel gelmeye başladı gözüme tabi bakımını yaptık ondan da olabilir. 2018815_124253652.jpg2018815_221128256.jpgIMG_20180815_153507.jpg

6055P cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Kırklamışşınız aracı maşallah

HTC One cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Fazla temizlemeyin nazar oluyor:D yıkadım iki kişi araca baktı bir şeyler sordu falan ufak bir sürtme ile yırttık :) [MENTION=12391]renovatio[/MENTION]

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=12391]renovatio[/MENTION] Eline sağlık :eek:k:

Fazla temizlemeyin nazar oluyor:D yıkadım iki kişi araca baktı bir şeyler sordu falan ufak bir sürtme ile yırttık :) [MENTION=12391]renovatio[/MENTION]
o nazar boncuklarını benim araca da bıraktılar zamanın da, onlarla yaşamayı öğrenicez ne kadar can sıkıcı olsa da [MENTION=3]NoFeaR[/MENTION] eyvallah

Vali

0
Aracınız
Civic FC5 2018
memleket havası yaradı bizim araca. daha bi güzel gelmeye başladı gözüme tabi bakımını yaptık ondan da olabilir. Ekli dosyayı görüntüle 7446Ekli dosyayı görüntüle 7447Ekli dosyayı görüntüle 7448

Hocam kutunun içinde neler var? Bakım için ne yapıyorsunuz? Bir de boya koruma ya da seramik kaplama var mı aracınızda?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hocam kutunun içinde neler var? Bakım için ne yapıyorsunuz? Bir de boya koruma ya da seramik kaplama var mı aracınızda?

uzun yola çıktığım için azalttım malzemeleri. yarısı evde kutuda
torpido temizleyici, deri temizleyici, genel temizleyici, 3D agresif temizleyici, 3D böcek temizleyici, susuz yıkama spreyi, lastik parlatıcı, jant temizleyici, araba şampuanı, sprey cila, cam suyu, ekran temizleyici, lastik basınç ölçer, küçük fener, klima ızgara temizleyici, akü şarj kablosu vs...

evde olanlar;

cam temizleyici, deri bakım kremi, 3d genel temizleyici, 3D express cila, sonax şampuan, jant, lastik temizleyiciler vs... hatırladıklarım bunlar.
seramik kaplama var araçta.

Vali

0
Aracınız
Civic FC5 2018
uzun yola çıktığım için azalttım malzemeleri. yarısı evde kutuda
torpido temizleyici, deri temizleyici, genel temizleyici, 3D agresif temizleyici, 3D böcek temizleyici, susuz yıkama spreyi, lastik parlatıcı, jant temizleyici, araba şampuanı, sprey cila, cam suyu, ekran temizleyici, lastik basınç ölçer, küçük fener, klima ızgara temizleyici, akü şarj kablosu vs...

evde olanlar;

cam temizleyici, deri bakım kremi, 3d genel temizleyici, 3D express cila, sonax şampuan, jant, lastik temizleyiciler vs... hatırladıklarım bunlar.
seramik kaplama var araçta.

Teşekkür ederim üşenmeyip tek tek yazdığınız için. Seramik gerçekten işe yarıyor mu? Pek memnun değil gibi yaptıranlar öyle okuyorum yorumları

Teşekkür ederim üşenmeyip tek tek yazdığınız için. Seramik gerçekten işe yarıyor mu? Pek memnun değil gibi yaptıranlar öyle okuyorum yorumları

beklentiyi fazla tuttuğumuz için oldu o memnuniyetsizlik. parlak göstersin arabayı, ufak tefek çiziklere karşı korusun, kedi kuş pisliği diyorsan yaptır. su kaydırma, taş vuruğu benim hayalkırıklıklarım. belki de yapan iyi yapmadı.

Geri