Merhabalar

Cenk Ayvaz
45
Izmir
2018 Beyaz Civic Exe LPG kiti sonradan serviste takildi.

Aracimi aldiktan sonra forum ile.tanistim. Kendimi tanitmadan bir kac soru sordugum icin herkesten ozur dilerim. Bir topluluga selam vermeden girip soru sormak aslinda dogru degil ama yaptik artik bir esseklik.

Eski aracim 2014 Model Mercedes B Klasseydi. 2018 Temmuz ayina kadar 120.000 km devirdik. Bu arada da evimizi is yerlerimizden biraz daha uzaga tasimayo dusundugumuz icin eski aracimizin km artmadan yeni bir arac bakalim dedik. Bu arac bakinmalari sirasinda LPG alternatifi aklimiza geldi ve servisten gatantili LPG olan tek arac olarak civic dikkatimizi cekti. Deneme surusune gittigimizde cok cazip teklife dayanamayip araci satin aldik.
Bu araba ilk Honda aracim. Daha once hep dizel arac kullaninca sessizligine ailece hayran kaldik. Yokmu bazi aksakliklari basitlikleri. Tabiki var ama fayda fiyat karsilastirmasi yapyiginiz zaman bizce en mantikli secim kullandigimiz arabalar.

Neyse lafi uzattim. Herkese keyifli gunler ve forumlar dilerim

SM-G935F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=15418]CenkAyvaz[/MENTION] Açmış olduğunuz konuyu tanışma bölümüne taşıdım, hoş geldiniz aracınız hayırlı olsun.
Sizin de dediğiniz gibi fiyat beklenti olarak mantıklı bir araç tercih etmişsiniz.

Cenk Ayvaz
45
Izmir
2018 Beyaz Civic Exe LPG kiti sonradan serviste takildi.

Aracimi aldiktan sonra forum ile.tanistim. Kendimi tanitmadan bir kac soru sordugum icin herkesten ozur dilerim. Bir topluluga selam vermeden girip soru sormak aslinda dogru degil ama yaptik artik bir esseklik.

Eski aracim 2014 Model Mercedes B Klasseydi. 2018 Temmuz ayina kadar 120.000 km devirdik. Bu arada da evimizi is yerlerimizden biraz daha uzaga tasimayo dusundugumuz icin eski aracimizin km artmadan yeni bir arac bakalim dedik. Bu arac bakinmalari sirasinda LPG alternatifi aklimiza geldi ve servisten gatantili LPG olan tek arac olarak civic dikkatimizi cekti. Deneme surusune gittigimizde cok cazip teklife dayanamayip araci satin aldik.
Bu araba ilk Honda aracim. Daha once hep dizel arac kullaninca sessizligine ailece hayran kaldik. Yokmu bazi aksakliklari basitlikleri. Tabiki var ama fayda fiyat karsilastirmasi yapyiginiz zaman bizce en mantikli secim kullandigimiz arabalar.

Neyse lafi uzattim. Herkese keyifli gunler ve forumlar dilerim

SM-G935F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Hayirli olsun

SM-N920C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Hoş geldiniz aramıza. Lpg seçeneğinde en iyi seçimlerden biri civic dir :eek:k:

Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=15418]CenkAyvaz[/MENTION] hayırlı olsun. İhtiyacınıza yönelik iyi bir tercih. İyi günlerde kullanmanız dileğiyle ...

Sadece hayal et

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Hoşgeldiniz, keyifli forumlar diliyorum. Aracınızda hayırlı olsun, güle güle kullanın...

"Vtec" Bir milin yaptığı fırlamalıklar bütünüdür...

Geri