Mini Stepne

İyi geceler abilerim kardeşlerim, 2 ay önce LPG taktırdığımız için yedek lastik bagajda fazlasıyla yer işgal ediyor. Dün mini stepneleri inceledim birkaç yerle konuştum 250 TL'den aşaı fiyat söyleyen olmadı. Bugün şansımı denemek için bir yeri daha aradım 225 TL dedi 2 ay taksit ertelemeli 5 taksitle + olarak kılıfı da varmış. Arabam FD6 5 bijon dediğimde sorun olmaz bizimki her araca uyuyor dedi nasıl oluyor o kısmı anlayamadım :( Ne diyorsunuz iş görür mü ? Almak istiyorum çünkü artık ihtiyaç haline dönüştü bagaja valiz bavul tarzı şeyler koyamaz olduk :(

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Ynt: Mini Stepne

Mini derken lastik çapıda mı küçük oluyor, mevcut stepnesi ince, bu stepneyi bagaja sabitleyen arkadaşlar olmuştu bu şekilde işini görmez mi?

[quote author=NoFeaR link=topic=183.msg1739#msg1739 date=1392504217]
Mini derken lastik çapıda mı küçük oluyor, mevcut stepnesi ince, bu stepneyi bagaja sabitleyen arkadaşlar olmuştu bu şekilde işini görmez mi?
[/quote] ABi FD6'da ince değil 205/55/R16'lık lastik koymuşlar stepne diye :) Stepne yerinde simit tank var şimdi lastik + üzerinde köpüğüyle duran aparatları bagajın yarısını kullanılamaz hale getiriyo :(

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

Hımmm o zaman mini stepne şart, ama bijon aralığı önemli, ekleme vs yapılarak bijon aralığını sağlıyor olabilirler, ama sağlıklı değil orjinal aralıktan almakta fayda var, netten de bir araştır daha uygunu belki denk gelir.

[quote author=NoFeaR link=topic=183.msg1745#msg1745 date=1392506238]
Hımmm o zaman mini stepne şart, ama bijon aralığı önemli, ekleme vs yapılarak bijon aralığını sağlıyor olabilirler, ama sağlıklı değil orjinal aralıktan almakta fayda var, netten de bir araştır daha uygunu belki denk gelir.
[/quote] Burda bi hurdacılar sitesinde bi tanıdıkta vardı FD6'da ince stepne kullanılmadı sanırım sizin kasanınki olabilir abi o 180 TL demişti bir de onla görüşeyim tekrar uyarsa onu alayım 45 TL'ye de gaz alır 130 KM durmadan gezerim :D

[quote author=humerus006 link=topic=183.msg1747#msg1747 date=1392506457]
[quote author=NoFeaR link=topic=183.msg1745#msg1745 date=1392506238]
[/quote] Burda bi hurdacılar sitesinde bi tanıdıkta vardı FD6'da ince stepne kullanılmadı sanırım sizin kasanınki olabilir abi o 180 TL demişti bir de onla görüşeyim tekrar uyarsa onu alayım 45 TL'ye de gaz alır 130 KM durmadan gezerim :D
[/quote]
brc ile görüştünüzmü? benim serviste lpg takılmıştı.sağolsunlar mini istepneyi koltuğa montaş yapmamışlar. bursada brc bayi (nira mühendislik) ile görüştüm. mini stepneyi bağlama aparatını kendileri üretiyorlarmış. sıkı pazarlıkla 75 tl ye hem mini stepneyi koltuk arkasına montajını yaptılar hemde kılıf verdiler. isterseniz görüşün. belki mini stepne olayıda vardır. aynı yerden hem alır, montajınıda yaptırırsınız.

Bu aklıma gelmemişti yarın hemen bi arayım fatura falan da her şey duruyor baya muhabbette etmiştik hatırlarlar sanırım :)

Geri