Motevo Don't Panic Navigasyon Harita Güncelleme

Aracınız
Civic FB7 2013
Arkadaşlar 2013 fb7 civic yeni aldım. Motevo multimedya var. Ancak navigasyon çalışmıyor. GPRS kartı yok uyarısı çıkıyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Aracınız
Civic FB7 2013

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Kart yuvasında . Kart bozulmuş olabileceğini düşünüyorum. Kartı başka bir karta kopyaladım ancak herhangi bir uyarı vermiyor fakat navigasyon çalışmıyor. Kartta bazı dosyaların silinmiş olabileceğini düşünüyorum

Dediğiniz gibi dosyalar eksik olabilir, yada kart yuvası bozulmuş olabilir.
Anlamak için linkteki konuda yer alan haritayı sd karta kopyalayın, konu içerisinde anlatıldığı şekilde harita yolunu tekrar tanımlayın.
Bu işlemleri yaparken cihaz harita yolu için sd kartı görmüyor ise kart yuvası bozulmuş olabilir.
İşi sağlama almak için kartın içindeki mevcut haritanın mutlaka yedeğini alın.

Aracınız
Civic FB7 2013
Dediğiniz gibi dosyalar eksik olabilir, yada kart yuvası bozulmuş olabilir.
Anlamak için linkteki konuda yer alan haritayı sd karta kopyalayın, konu içerisinde anlatıldığı şekilde harita yolunu tekrar tanımlayın.
Bu işlemleri yaparken cihaz harita yolu için sd kartı görmüyor ise kart yuvası bozulmuş olabilir.
İşi sağlama almak için kartın içindeki mevcut haritanın mutlaka yedeğini alın.

Teşekkürler

Aracınız
Civic ES7 2005
Mireo DON'T PANIC harita dosyaları bulunan sd kartımı kaybettim. haritaları tekrar nasıl indirebilirim

Aracınız
Civic FB7 2016
Hocam paylaşımınız için çok teşekkürler. Navigasyonla ilgili olumlu ve olumsuz yorumlarınızı da alırsak satın almayı düşünen arkadaşlara çok yardımcı olur..
Arkadaşlar selamlar,
Aracımda Motevoya ait don't panic gps kartı ve içinde de Türkiye haritaları yüklüydü. Haritada yeni yolların olmadığını fark ettim ve motevo müş. hizmetlerini arayarak haritaları nasıl güncelleyebileceğimi sordum ve sağ olsunlar yardımcı oldular.
Ben de sizlerle paylaşmak istedim aynı gps kartını kullanan arkadaşlara belki yardımcı olur.

Linkteki word dosyası her şeyi çok net ve tane tane açıklıyor. Kolay gelsin

http://www.infotech.com.tr/download/infonav/DontpanicYazilimGuncellemeKilavuzu.docx

link e ulaşamıyorum. yardımcı olabilir misiniz?

Geri