Motor arıza lambası

hark

0
Arkadaşlar merhaba.honda civic 2013 elegance lpgli aracım var atiker marka tüp var arabada.motor arıza lambası yaktı servıse goturdum zengın fakır karısımdan oldugu soylendı sondurduler 50km sonra yıne yandı?bundurumda ne yapmalıyım???

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Merhabalar,fb7 kasa aracıma atiker grand obd kit tüp taktirdim aynı durumdan muzdariptimsöndürüyorlardı tekrardan arıza lambasını yakıyordu en son bir tane Atiker servisine gittim uyumlu olması için atiker yazılımını kaldırdı civic yazılı dosyayi kurdu ve aracı uzun zamandır kullanıyorum hiçbir sıkıntı olmadı

SM-N950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

hark

0
Merhabalar,fb7 kasa aracıma atiker grand obd kit tüp taktirdim aynı durumdan muzdariptimsöndürüyorlardı tekrardan arıza lambasını yakıyordu en son bir tane Atiker servisine gittim uyumlu olması için atiker yazılımını kaldırdı civic yazılı dosyayi kurdu ve aracı uzun zamandır kullanıyorum hiçbir sıkıntı olmadı

Hangi şehirde yaptrdınız?bir çözüm bulamazsam eğer yakınsa bana gelebılırım de

Bende de sürekli zengin karışım fakir karışım yazıyordu bilgisayara bağlayınca bu işlemi yaptılar çok şükür bi kere bile yakmadı arabanın tam uyumlu değeri var o yazılımda sizde yükletin

hark

0
Bende de sürekli zengin karışım fakir karışım yazıyordu bilgisayara bağlayınca bu işlemi yaptılar çok şükür bi kere bile yakmadı arabanın tam uyumlu değeri var o yazılımda sizde yükletin

Sorunum düzeltildi sanırım kardeşim.dediğin gibi soyledm ustaya yaptm dedı 150km yaptm su an hala ışık yanmadı

Inş bidaha yanmaz hocam dediğim gibi civic yazılı dosyayı kurduysa hiç bise olmaz inş benim araçta belki 15000 km oldu daha hiç yanmadı ikimizinde lpg tesisat atiker grand dediğim işlemi yaptıysa bise olmaz bundan sonra

Arkadaşlar merhaba.honda civic 2013 elegance lpgli aracım var atiker marka tüp var arabada.motor arıza lambası yaktı servıse goturdum zengın fakır karısımdan oldugu soylendı sondurduler 50km sonra yıne yandı?bundurumda ne yapmalıyım???

Mrb arkadaslar bende dun 2015 honda civic aldim uzerinde atiker lpg takili. Aracta ariza lambasi yanmiyodu,yaklasik 200 km yaptiktan sonra motor ariza lambasi yandi. Lpgdeyken sanki hiriltili calisiyo. Benimde ayni sekilde yazilim mi attirmam gerekir. Yoksa baska bi sorun varmidir sizce

Geri