Multimedya Root (Hareket Halinde Video İzleme, Çeşitli Uygulamaları Yükleme )

2018 elegance Honda Go için de çözüm var mı acaba? mpeg 2 videoları çalıştırıyor,ama hareket halinde değil.

2013 fb7- 2016 fc5(manuel)- 2018 fc5

howtek NGXplay gibi tweakleri bayadır arıyordum bulamamıştım. İşe yarar dediğiniz başka tweak varsa onları da öğrenebilirim sizden

Aracınız
Civic FC5 2018
Arkadaşlar selam.

Hafta içi, takip ettiğim yurtdışı forumundaki codeage adlı geliştiricinin programı sayeainde kendi cihazımı root yaptım.

Bu sayede çeşitli app ler yükleyebildim cihaza, hatta park freni bypass işlemini de çözmüş sağolsun geliştiricimiz.

Ben bir kaç gündür sorunsuz kullanıyorum ama daha çok olmadı, nelerle karşılaşıcağımızı bilmiyorum.

İşim güzel tarafı, bu yazılım bir uygulama gibi görünüyor cihazda ve kaldırması anlık bir işlem.

Not: Heveslenip yapacak olanlar için, sorumluluk kabul etmiyorum

Yabancı forumun linki ve tarifi :
https://forum.xda-developers.com/android/general/guide-how-to-enter-developer-mode-2017-t3621582

Pc başında olduğum bir zamanda, linkteki kurulumu türkçeye çeviririm yada vakti olan varsa çevirsin lütfen.

Videoları bir arkadaşıma göstermek için çekmiştim o nedenle idare edin.
Daha detaylı isterseniz çekerim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Merhaba ben adamın gösterdigi gibi herşeyi yaptım ama usb ile bagladıgımda program ekrana baglanmıyor retry diyor yardımcı olabilirmisiniz

Aracınız
Civic FC5 2016
Merhaba arkadaslar ben bu işlemi 2017 HB aracımda evde kullanmadığım iphone 5 cihazımı jailbreak yaparak CarPlay üzerinden cözdüm ve çok memnunum, istediğim uygulamayi, videoyu veya tv kanallarını park veya hareket halindeyken rahatlikla kullanabiliyorum. Böylece aracın android sistemine müdahale etmemiş oldum hemde acaba garanti dışı kalırmı endişesi yaşamıyorum.

Merak edenler için kullanım videosunu paylaşıyorum.

jail break nasıl yaptınız bide bendede iphone 5s var ama yapamadım car play için hangi uygulamyı yüklediniz telefona

Geri