Multimedya Root (Hareket Halinde Video İzleme, Çeşitli Uygulamaları Yükleme )

Hocam park freni bypass tan kasıt, El freni inik ve drive modda video oynatımı güvenlik amaçlı devre dışı. Bu kontrol feedback i bypass yani devre dışı bırakılarak hareket halinde video oynatımına olanak sağlanmış.

HTC U11 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Anladım çok teşekkürler açıklama için. Ben de deneyeceğim fakat root dediğimiz olay android cihazlarda genelde ürünü garanti dışı bırakır. Geneldeden kastım her firmada böyledir. Acaba bunda da aracın garantisinden çıkar mı? Unroot dosyası mevcut mu bakmak lazım xda sitesinde

howtek

0
Aracınız
Merhaba arkadaslar ben bu işlemi 2017 HB aracımda evde kullanmadığım iphone 5 cihazımı jailbreak yaparak CarPlay üzerinden cözdüm ve çok memnunum, istediğim uygulamayi, videoyu veya tv kanallarını park veya hareket halindeyken rahatlikla kullanabiliyorum. Böylece aracın android sistemine müdahale etmemiş oldum hemde acaba garanti dışı kalırmı endişesi yaşamıyorum.

Merak edenler için kullanım videosunu paylaşıyorum.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=12024]howtek[/MENTION] [MENTION=6911]mali[/MENTION] Arkadaşlar paylaşım için teşekkürler.

howtek

0
Aracınız
Carplayi nasıl paralimi aldınız hangi sürüm ?

Hayır herhangi bir ücreti yok, evde kullanmadığım iphone 5 cihazımı jailbreak yaptım daha sonra cydia üzerinden NGXplay tweak uygulamasını indirdim ve carplay üzerine istediğim uygulamayı tanıtıp aracın ekranında kullanabiliyorum.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Öncelikle paylaşımınız için teşekkür ederim. Sorunsuz şekilde Root işlemini yaptım. Size iki sorum olacak yardimci olursaniz sevinirim.

1-Park Frenini ne bypass kısmını aktif ettim yükleme gerçekleşti fakat yine USB eden video izlerken hata veriyor. Silip tekrar yukledim honda hack i guncelledim ama sorun ayni. Extra bi ayar mi var acaba veya Baska video programi mi kullandiniz siz?

2- apk yuklerken sadece cmdroid den indirdiklerimi kurabildim. Normal indirdigim apk leri kurmadi. Sizde de benzer sorun var mi?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

metto

0
Aracınız
yabancı forumdaki anlatımın türkçesi

Ayrıntılı adımlar:
1. Geliştirici moduna girin ve USB hata ayıklamayı etkinleştirin .
HOME> Ayarlar> Sistem > Ayrıntılı bilgi'ye gidin.
In Android Ayarları penceresinde, Hakkında tıklayın.
Tam olarak Yapı Sayısını yedi kez tıklayın.
Şimdi göreceksiniz, lütfen bir şifre girme istemi girin .
1, 4, 2, 3 sırayla en iyi 4 öğeyi tıklayın ve geliştirici modunun kilidini açmalısınız.
Gidin Android Ayarlar> Geliştirici seçenekleri ve etkinleştirmek USB hata ayıklama .
Daha büyük bir versiyon için resme tıklayınız İsim: civic-1.jpg Görüntüleme: 35388 Boyut: 92.2 KB ID: 4181203 Daha büyük bir versiyon için resme tıklayınız İsim: civic-2.jpg Görüntüleme: 33812 Boyut: 166.3 KB ID: 4181204 Daha büyük bir versiyon için resme tıklayınız İsim: civic-3.jpg Görüntüleme: 29858 Boyut: 164.3 KB ID: 4181205 Daha büyük bir versiyon için resme tıklayınız İsim: civic-4.jpg Görüntüleme: 41178 Boyut: 93.4 KB ID: 4181206
2. Ana ünitenin USB rolünü 'Host' dan ' Device ' olarak değiştirin.
Güç , menü ve parlaklık düğmesine aynı anda basın ve iki seçenekle yeni bir menüye girene kadar basılı tutun .
Detay Bilgileri ve Ayarlar adlı alt seçeneği tıklayın .
Şimdi başka bir menüye girmek için MENU tuşunu basılı tutun .
Daha sonra son menüye girmek için HOME tuşunu basılı tutun . Önce iki ardışık bip sesi ve ardından bir son bip sesi duymalısınız.
Son olarak, rolünü değiştirmek USB Limanı için Host Cihaz .
Şimdi bağlanmak için dizüstü ön için Android Auto / CarPlay Limanı kullanarak USB A A kablosu .

3. One Click Root'u çalıştırın
Devam etmeden önce anti-virüs ve / veya kötü amaçlı yazılım önleme programlarınızı devre dışı bırakın .
Kök aracını indirin : HondaHack.zip
HondaHack.exe dosyasını ZIP dosyasından çıkarın .
HondaHack.exe'yi çalıştırın ve otomatik olarak kafa ünitesine bağlanmalıdır . Bu arada Android ADB USB Sürücüsü otomatik olarak kurulmalıdır.
Click KÖK düğmesini ve işleme tamamlanmasını bekleyin.
Kafa ünitesi yeniden başlatıldıktan sonra, görmelisiniz Honda Installer içinde uygulama listesinde. Honda Installer bir sistem uygulaması olarak kuruldu, böylece bir fabrika ayarlandıktan sonra onu kaybetmezsiniz.
Honda Hack'i açın ve dahili sdcard veya harici USB sürücüsüne kaydettiğiniz apk dosyalarını yüklemek için Bir uygulama yükle'yi tıklayın .

4. Ayrıca edebilirsiniz yükleyin Honda Hack sen gibi daha güçlü özelliklere sahip istiyorsanız:
Uygulamaları dizüstü bilgisayar olmadan yükleyin .
Park frenini baypas edin.
Yurttaşlık ve anlaşma için direksiyon kontrollerini etkinleştirin.
Manzara modunu zorlayın, böylece Spotify gibi uygulamalar düzgün görüntülenecektir .
Harici USB belleğe yazma erişimini etkinleştir (yalnızca pro).
Başlangıçta OK düğmesine otomatik tıklayın (sadece pro).
Başlangıçta otomatik çalıştırma uygulaması (sadece pro).
Daha büyük bir versiyon için resme tıklayınız İsim: Honda Hack.jpg Görüntüleme: 11562 Boyut: 41.5 KB ID: 4388157Daha büyük bir versiyon için resim tıklayınız İsim: Direksiyon Controls.jpg Görüntüleme: 11070 Boyut: 40.4 KB ID: 4388158
Honda Hack'i indirin: HondaHack.apk

Eğer GUI sürümünü sevmiyorsanız, yine de GitHub'dan orijinal komut satırı sürümünü indirebilirsiniz : https://github.com/codeage/root-honda

Geri