Navitech Nx-221 ve Nx220 Güncelleme Anlatımı

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
arkadaşlar lütfen yardımcı olurmusunuz navitech nx-220r cihaz takılı malesef 1 haftadır honda yazısı geliyor ama ana panel gelmiyor bu yüzden kullanamıyorum daha önce böyle sıkıntı yaşayan arkadaşlardan destek bekliyorum

Cihaza reset atın, olmazsa da akü kutup başını sök tak yapın.

Arkadaşlar kusura bakmayın bişey soracağım. Konuya çok yabancıyım. Siteden kullanıcı oluşturdum ama güncelleme için cihazımın modelini bulamadım. Nx221r kitapçıkta yazan kod. Bileğisin olan yardım edebilirmi

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaşlar kusura bakmayın bişey soracağım. Konuya çok yabancıyım. Siteden kullanıcı oluşturdum ama güncelleme için cihazımın modelini bulamadım. Nx221r kitapçıkta yazan kod. Bileğisin olan yardım edebilirmi

İlk sayfada nasıl yapılacağı anlatılıyor, ''seri olarak da en alttan 4. sırada bulunan NX---R series olanı seçiyoruz.'' yazılmış zaten

Okumam var NoFeaR fakat siteyi incelememişsin sanırım. Orada cihaz seçiminde çıkan görsellerden hiç biri benim aracımda takılı cihaz ile aynı değil. Ayrıca nx—r başlığı altında çıkan listede benim cihazım listelenmiyor. Bu arada güncellemeyi yaptım

Aracınız
benim sizlere farklı bir sorum olacak. bende nx 232r modeli var ve bluetooth bağlantısında açılıp kapanmada bazı sıkıntılar var ve yeniden yazılım yüklenmesi gerekiyor. bunun nasıl yapılacağına dair fikri bilgisi tecrübesi olan var mıdır?

Geri