Nazara Geldik - :( 34 BA 4736

Aracınız
@mask946 Hocam olan oldu artık kafana takma, şükür sizde bir şey yok mal bir şekilde oluyor önemli olan sağlık.
Ne zorluklarla çalışıp Kredi ödüyoruz insanın zoruna gidiyor hocam Yeri geliyor parasız kalıyoruz Yeri geliyor aç kalıyoruz Yeri geliyor keyfini sürüyoruz ama parayı kolay kazanmıyoruz hiçbirimiz

SM-G800H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Aracınız
Allah razi olsun arkadaslar

Aracınız
Civic FC5 2019
sana da gecmıs olsun mask butun mesajları okudum aynı surec bızı de beklıyor desene maalesef haklı hıc bır zman hakkını alamıyor

Aracınız
sana da gecmıs olsun mask butun mesajları okudum aynı surec bızı de beklıyor desene maalesef haklı hıc bır zman hakkını alamıyor
En son bana çarpan adamla görüştüm Ne olacak bizim geri kalan zararımız dedim adam yeni araba sigorta ile kasko ile görüş ben de bir işin yok dedi Bir de Bana utanmadan demesin mi kaza günü ben sana 80 bin lira teklif ettim arabanı bıraksaydın demiş sözde Ulan şerefsiz sen bana 80 teklif etseydin ben bu zahmetlere girer miydin bırakırdım arabamı alırım paramı çıkardım bu insanlar böyle şerefsiz böyle karaktersiz böyle ahlaksız böyle namussuz

Geri