Nazarlık

Vali

0
Aracınız
Civic FC5 2018
Sonunda benim araçta da bir nazarlık oldu, ne zaman olur acaba düşünmekteydim:)) tabi nasıl olduğuna dair bir fikrim de yok:)

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Geçmiş olsun. Yukardan sert bir cisim düşmüş gibi duruyor. Küçük birşey telafi edilir. Küçük nazarlık.

Vali

0
Aracınız
Civic FC5 2018
Geçmiş olsun. Yukardan sert bir cisim düşmüş gibi duruyor. Küçük birşey telafi edilir. Küçük nazarlık.

Teşekkür ederim, aklıma bizim komşular geliyor. Park yerimizi hemen binaya bitişik. Komşular da sağolsun o camdan sürekli bir şeyler çırlarlar arabanın üstü boş kalmaz. Dediğiniz gibi çırparken sert bir şeyin düşmüş olduğunu düşünüyorum.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Teşekkür ederim, aklıma bizim komşular geliyor. Park yerimizi hemen binaya bitişik. Komşular da sağolsun o camdan sürekli bir şeyler çırlarlar arabanın üstü boş kalmaz. Dediğiniz gibi çırparken sert bir şeyin düşmüş olduğunu düşünüyorum.

Öyle bir şüpheniz varsa. Başka sıkıntıların önüne geçmek adına. Aracınızı başka bir yere parkedin.

Vali

0
Aracınız
Civic FC5 2018

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Apartman veya bina yöneticilerine söylenebilir. Genel olarak toplantılarda bahsedilebilir. Biraz dikkat etsinler!

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Vali

0
Aracınız
Civic FC5 2018
Apartman veya bina yöneticilerine söylenebilir. Genel olarak toplantılarda bahsedilebilir. Biraz dikkat etsinler!

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Apartman yönetimi bu konularda pek ilgili değil. İlgili olsalar dahi komşular kararları pek dinlemiyorlar kafasına göre herkes bizim sitede.

Geri