Off konumunda gündüz farının yanmaması

Merhaba.Aracım 2015 fb7.Eski sahibi sanırım cift duylu turuncu gunduz farı takmış. Auto ve park konumunda bu cift duylu ampul yanarken off konumunda yanmıyor.Sizce neyden kaynaklıdır? cozumu nedir?

Baslıgı duzenlemem ragmen yazılar bır garıp gorunuyor.Turkce karakter kullanmadan yazdım.Kusura bakmayın.

WhatsApp Image 2018-10-28 at 19.51.17.jpegWhatsApp Image 2018-10-28 at 19.51.18.jpeg
WhatsApp Image 2018-10-28 at 20.08.43.jpeg

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Son düzenleme:

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Merhaba.Aracım 2015 fb7.Eski sahibi sanırım cift duylu turuncu gunduz farı takmış. Auto ve park konumunda bu cift duylu ampul yanarken off konumunda yanmıyor.Sizce neyden kaynaklıdır? cozumu nedir?

Baslıgı duzenlemem ragmen yazılar bır garıp gorunuyor.Turkce karakter kullanmadan yazdım.Kusura bakmayın.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Türkçe karakter ile ilgili maalesef sorunu henüz çözemedik, sizin konu başlığıda örnek olması açısından değiştirmiyorum.

Sorunuza gelince gündüz farının kapanma özelliği yok, gündüz yanar gece farlar devreye girince ışık şiddeti azalır, off konumuna alınca sönmemesi gerekiyor.
maksu hocam senin düşüncen nedir?

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
İ�indeki flamanlar kopmuş olabilir veya ters takılmıştır hocam. 2 si birden yanmıyor ise flamanlatda problem yoktur. Ledleri ters çevir.

HTC U11 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak g�nderildi.

Aracınız
Konuyu hortlatiyorum ve başka yerdede yazdim ama baska carem kalmadi.cok ozur dilerim.sorunum şoyle fb7 de ledli sis farin ledleri patlayinca cikarayim dedim.sadece sisler calissin dedim.ama parklarin sigortasi atti.sigortasini taktigimdada gunduz seyir lambalarim off konumunda calismiyor.sadece auto da ve lambalar acik konumunda siddetli yaniyor.offda siddetli yanip farlar acildiginda kisik yanmasi gerekmiyormuydu?yardimci olabilirseniz cok sevinirim canim çok sıkıldı oto elektrikcisi beyin olabilir konfor bolumu yanmis olabilir dedi sok oldum lutfen konuyu hortlattigima değsin.yardimlarinizi bekliyorum

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Konuyu hortlatiyorum ve başka yerdede yazdim ama baska carem kalmadi.cok ozur dilerim.sorunum şoyle fb7 de ledli sis farin ledleri patlayinca cikarayim dedim.sadece sisler calissin dedim.ama parklarin sigortasi atti.sigortasini taktigimdada gunduz seyir lambalarim off konumunda calismiyor.sadece auto da ve lambalar acik konumunda siddetli yaniyor.offda siddetli yanip farlar acildiginda kisik yanmasi gerekmiyormuydu?yardimci olabilirseniz cok sevinirim canim çok sıkıldı oto elektrikcisi beyin olabilir konfor bolumu yanmis olabilir dedi sok oldum lutfen konuyu hortlattigima değsin.yardimlarinizi bekliyorum
Bu problem çözülmedi mi?

Faaliyet Ayn-ı Lezzettir...

Geri