Park sensörleri

rmys

0
Arkadaşlar iyi akşamlar benm aracın ön ve arka park sensörleri hata veriyor bazen hiç çalışmıyor bazen de yakınında hiç nesne yokken kırmızı renkte alarm veriyo aynı sorunu yaşayan ya da çözümünü bilen var mı ? Yardımcı olursanız sevinirm

D6503 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Park şebekelerini iptal edin.tamiri yada değişimi parasına degmiyor.yeni sensor alın takın en iyisi 200 tl

HTC Desire 816 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

rmys

0

rmys

0
Kullanma kılavuzunda bunlarla kullanımıyla ilgili çok bilgi yok bu yüzden gerçekten bozuk mu yoksa yanlış yaptığm bişey mi var onu merak ettim. Model 2016 civic elegance eco lpg benzin

Hocam aynı olay benimde başıma geldi sensorlerden biri kırılmıştır daha dogrusu ayakları kırılmıştır serviste sensor gözlerinin biri 750 tl dişarda araştırırsan 300 tl iyi bir elektrikçi bula bilirsen soküp onları tekrar lehimleye bilir ben oyle yaptım onunlada ugraşması lazım sensorleri kontrol etirirsen goreceksin zaten kırık oldugunu

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

rmys

0
Hocam aynı olay benimde başıma geldi sensorlerden biri kırılmıştır daha dogrusu ayakları kırılmıştır serviste sensor gözlerinin biri 750 tl dişarda araştırırsan 300 tl iyi bir elektrikçi bula bilirsen soküp onları tekrar lehimleye bilir ben oyle yaptım onunlada ugraşması lazım sensorleri kontrol etirirsen goreceksin zaten kırık oldugunu

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Teşekkür ederm hocam peki serviste garanti kapsamında yapılması gerekmiyor mu 750 tl yüksek bir ücret

Geri